hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Ez a fő képernyő
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
A műszeregység középső kijelzőjén is el lehet boldogulni,d e ezt nem a legegyszerűbb használni az app nélkül
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Alapvető funkciókat a multikormányról, a le-fel nyilakkal, az OK és vissza gombokkal lehet kezelni
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Hangerő, némítás, szám léptetés innen
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
A tartó, lecsukott állapotban
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
A fő képernyő: rádió, navi, az autó cuccai (fogyasztás, aco-pontok), médialejátszó, a telefon funkciók és a beállítások
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Ide szabadon választott appok parancsikonjait lehet tenni
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
A nyomasztó és a fogyasztásmérő műszer
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Az Eco és a vízhőfok: ezek szabadon variálhatók, mit szeretnénk látni a képernyőkön
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Ezt a két felet is én válogattam össze
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
A tananyag még nincs kész
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
A beépített médialejátszó csapja agyon
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Mondjuk lehetne ilyen is...
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Anyádnak adjál te életmódtanácsokat!
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Ebben jó vagyok
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Majd én eldöntöm, kösz.
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
A megjegyzett útvonalam
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Hát, nem ez volt a legjobb napom, de senkinek sem az a rakparton
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Most ügyi voltam!
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Az aktuális adatok a fedélzeti számítógépről
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Próbálom, nem megy!
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
A Pioneer ma is kínál hasonlót, utólagos kivitelben
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
✖