Nem rokkant, csak gumit cserélnek rajta
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Ezek között már ott az én hátsó gumim is...
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Ennyit a hátsó kerékcsapágyakról
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Kissé lazák voltak a szíjak
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Ez itt a 10-es imbusz, ami simán átfért. Jaj!
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Csak szíjainkat veszíthetjük
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Ennyire kopott csak le a felirat a régi szíjról
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Kapaszkodó Kínából. Hihetetlen komfornövelés mind utasnak, mind vezetőnek
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Már sárvédővel de még kipufogó nélkül
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Ellenőriztem a holtponti jeladó helyét
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Visszaállítottam a rugalmas felfüggesztést a trafóknál
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Ilyen viszonylag csupaszon a Duc
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
5-ös imbusz épp átmegy - akkor ez jó lesz
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Rettenet umbulda rendszámtartó volt rajta
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Ilyen profi vezetékcsatlakozások voltak az indexekhez, eszem a szívüket
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Ha már, akkor betettem az új légszűrőt, amit a motorhoz kaptam még
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Én azért megcsináltam rendesen a vezetékeket
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Így mindjárt szebben néznek ki a csatlakozások
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Egy pár karbon dob, egyik törött, egy pár eredeti Ducati-dob, egyik fül nélkül, másik szétszedve. A karbonokat visszakaptam a Sima-műhelyből újrapalástolva, az egyik gyári dob még azóta is várja a fülét
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Fent a gyári eredeti rendszámtartó
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Szerelvény indul
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Norbit letettük a Keletinél
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Vidám hangulat a fedélzeten
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Beléptünk Olaszországba!
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
190-essel a Falzaregón
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Ez is még a Falzarego
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Talán a Passo Pordoi
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Kati is mérhetetlenül élvezte a motorozást
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Passo Sella, ahol a Kawasakival iszonyatos felhőben jártunk
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Végre láttam is, mi van lefelé a Selláról
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Kati és a hegy
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Kati és a hegyek és a Ducati és a sisak
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Még Ducati és hegy
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Egy ebéd utáni, jóllakott szelfi
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
A mélyebb helyeken közel 30 fok volt
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Most épp Ducatival a Passo Falzaregón. Minden zárva volt
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Volt még egy kevés hó
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Ezt a látványt nem lehet überelni
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Itt nem volt több 10 foknál
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Akár hógolyózhattunk is volna, de motoros ruhában nincs benne sport
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Hegy, motor, aszfalt, nő, ház, fehérfurgon
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
A kicsi dolog a Ducati
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Ez a legnagyobb táska, ami két személlyel elfér rajta. Belefér a Kati esőruhája, egy víz, pótakku a fényképezőgéphez és a navihoz (azt nem kötöttem be a motor áramkörébe)
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Ilyen jó kis szerpentinek is vannak arra
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Ember csinálta út - beleértve az alját is
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Amikor a Kawasakit tankoltuk itt, egyben szervizt is kerestünk a lánc meghúzásához (vagy legalább egy 27-es villáskulcs-forráshoz)
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Közel a szállásunkhoz
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Ott lent az ugyanez az út
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
A háttérben Arabba
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
A fejemnél a bazi nagy házban volt a szállásunk
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Második nap reggele és a kötelező kávé
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Még mindig a kávézóból. Egy Ducati bármilyen környezetet feldob
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Második nap komorabb időben, komorabb helyeken jártunk. Elakadt a szavunk is
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Egy csomó német motoros
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Ebben az étteremben mindenki németül (osztrákul) beszélt, pedig délebbre esett a hely Arabbánál
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Valahol útközben
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Mit írjak ehhez? Hogy deállat? Pedig az
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Otthonos környezetben
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Teljesen üres volt az út. Általában
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Onnan jöttünk
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Második napra kevesebb napfény jutott, de jutott
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Egyfolytában álcázott autókat teszteltek, Mercedeseket, Audikat, BMW-ket. Az is valami gyári AMG GT, láttuk vagy ötször
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Csak kilátás
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Ezen a környéken mormotákat láttunk
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike
Fotó: Csikós Zsolt / Totalbike