hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Másik irányban a Tre Ciméről. Valami növényzet azért van
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Cagivám próbál délceg lenni
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Lacus és Máté és a Monster
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Kukucs!
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Ide is feljönnek ezek a vén szarok
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Kávészünetünk Cortinában
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
A Passo Giau melletti csúcs és a Kati. Utóbbi a bukósisakos, bár a hegy teteje is pont olyan
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Ezen a kanyargóson Máté már nagyon küzdött a kuplungtalan ST2-vel
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Lacus lefelé fotóz a Giauról
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Végre, vacsora!
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Egy napig se tartották az erődöt az osztrákok
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Ma múzeum a volt osztrák erőd
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Tre Sassi felől a Falzarego-hágónak
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Kávészünet a Falzarego-hágón
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Egy Isetta? 2117 méteren?
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Pocol után ránk szakadt az ég
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Villámgyors beöltözés
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Úgy értük el a Fedaiát, mint más az Északi-sarkot szokta
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Ezek a jegek nagyobbak voltak, amikor megjöttünk, de mire kimentem fotózni, már sokkal kisebbé olvadtak
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Végül egész tűrhető idő lett, mire hazamotoroztunk
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Máté és Lacus is élvezi, a szemerkélő eső nem baj
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Endrééket kimentjük a jég fogságából
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Endre Multistradáján (a tükör formáján látszik). Jó volt!
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Egy szelídebb kacskaringós szakasz a déli oldalon
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Indulunk haza a Pocol feletti parkolóból
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Még talán 2005-ben, amikor Karesz egy Kawasaki Vulcannal tolta, Józsi barátom a Guzzi Imolával, nekem meg a fekete Kawa Z750-esem volt
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Tíz évvel ezelőtti csapatunk
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Régen is elég sokat esett ránk a minden
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Egy selmecbányai túrán, amikor véletlenül nem áztunk el
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Lacusék még a TRX850-esen, amikor Poprádra mentünk és végig esett
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Tavalyelőtt, Szlovénia. Kareszék erre még eljöttek a nagy zöld állattal
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Triglav, hágótető
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Tavaly a Grossglockneren. Ez volt a belépő a Dolomitokhoz
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Lacusnak akkor volt éppen új a Monstere
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Három Ducatival idén tavasszal Mariazellben
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Ezt az autószállítót nem használtuk végül. De itt még azért felpróbáltuk rá a motorokat
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Péntek este: fogat készen áll a túrára, reggel csak fel kell akasztani. Így szorítottam be éjszakára a két autó közé, hogy el ne tolják az egészet
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Győr, utánfutó-csere
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Máté a kútnál, miután összeakadtunk az osztrák pályán
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Azok ott már rendes hegyek kezdenek lenni
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Kötelező fotó a Kapaunnál
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Olasz határ!
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Belefutottunk egy oldtimeres csapatba is
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Neki a falnak. Hogy megy ott fel a 190-es?
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
A másik kötelező fotó, de most már 2 autóval, 3 motorral
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Cortina előtt kicsivel
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Feliratok, melyeknek közük van egymáshoz, bár sokan tagadják
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Első hágóképünk
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Endre a frissen beszerzett Multin
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Passo Sella, a legaranyosabb hágó
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Nagyjából ennyi a vízszintes közeli rész a Sellán
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
A Sella pici, de a kilátás grandiózus innen is
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Selláról visszafelé
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Még mindig a Selláról visszafelé, ecsetfestett Cagiva-tankkal
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Kávészünet Taglioni blokkjaival
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Azt hiszem, ez a Gardena volt
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Ebédünk Pocolban
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Kicsit fárad már a banda a Lago di Misurinánál
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Ólomból készült víz
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
Nekem ez a legszebb kilátás a Dolomitokból: Tre Cime
Fotó:
Csikós Zsolt / Totalbike
✖