Fotó: Totalcar
Ünnepi vacsi, amikor még azt hittük, onnan hazamegy
Fotó: Totalcar
Oké, akkor ez szétesett
Fotó: Totalcar
Mi a franc legyen ezzel? Kifúrjuk? Szerezzünk menetvágót?
Fotó: Totalcar
Hihetetlen, de nyitva volt a Tesco! És volt benne ragasztó! Bocs az életlen képért, eufóriában voltam a tubustól
Fotó: Totalcar
Akkor alaposan zsírtalanítunk - féktisztítót szerencsére vittem
Fotó: Totalcar
Elég fura keverőcsőrt adtak hozzá, ráadásul csak kettőt, egy már ez alkalommal kipipálódott, a maradék 9/10 tubust egy csőrrel kellene megoldanom?
Fotó: Totalcar
A biztonság kedvéért azért összekevertem, mert epoxi keverve jó
Fotó: Totalcar
Ott a főtengely végében a hely
Fotó: Totalcar
Ez a kis csap emeli a megszakítót, mert excentrikus bütyök van rajta
Fotó: Totalcar
A helyén, beragasztva
Fotó: Totalcar
Térhálósodás után nem akart összezárni a kuplung, de a kettőnek nem volt köze egymáshoz, persze
Fotó: Totalcar
A francba, most szedhetem szét megint
Fotó: Totalcar
Földvárra érve
Fotó: Totalcar
Új lakhelyén, Földváron, ahol amúgy már garázs is lesz a feje fölött
Fotó: Totalcar
Üzemre készen
Fotó: Totalcar
Kareszéknál. Nem fogadta ováció, ahogy a Bianchit sem, ők S osztállyal járnak
Fotó: Totalcar
Többször is volt postai menete
Fotó: Totalcar
Kicseréltem a súbert, mert pár forint csupán és az alapjárat-állító csavar belekajált a régibe
Fotó: Totalcar
Megint szétszedem
Fotó: Totalcar
Új benzincső fent
Fotó: Totalcar
A kopott, régi gázcsúszka
Fotó: Totalcar
Betéve az új csúszka, megkenve satöbbi
Fotó: Totalcar
Pokoli rossz helyen van és gusztustalan szerelni a középállvány csavarjait
Fotó: Totalcar
Régi és új sztender
Fotó: Totalcar
Még el is torzult a régi
Fotó: Totalcar
Nem véletlen, hogy szétment, mert 6-os csavarok voltak a 8-as lyukakban
Fotó: Totalcar
Nem sok maradt a hátuljában
Fotó: Totalcar
Ezen támaszkodik a tank. Megvan a másik gumipogácsa is
Fotó: Totalcar
Elképesztő, mennyire hitvány váza van
Fotó: Totalcar
Tankot hazahoztam tisztításra, új gumilapot vágok sárhányónak
Fotó: Totalcar