hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Fotó:
Totalcar
Az egyetlen alkalom, amikor viszonylag önfeledtem motoroztam a BSA-mon. Akkor is csak pár száz méter, a vásárlás értelmén rágódva
Fotó:
Totalcar
Egy teszt-Yaris Versónyi NSU-törmelékkel tértünk meg a 2004-es salgótarjáni vásárlásból
Fotó:
Totalcar
Ezt adta az ember, azt mondta, a részletek egy motort rejtenek
Fotó:
Totalcar
Miki a trófea egy részével, még tizenhat évvel fiatalabban
Fotó:
Totalcar
Aha, itt már kicsit látszik, mi lesz belőle. Rotakapa
Fotó:
Totalcar
Egy kilométer tolás után édes a pihenés
Fotó:
Totalcar
Többet már soha nem tolom!
Fotó:
Totalcar
Miki pár héttel később már benzinnel locsolta a BSA-t
Fotó:
Totalcar
Ő se hiszi, hogy működni fog, pedig. Igazán való rá az a Riga 12-es tank, nem?
Fotó:
Totalcar
NSU - a műremek, amely jobban hasonlít a Titanicra
Fotó:
Totalcar
Nézegetni jó...
Fotó:
Totalcar
Van benne egy sebességmérő is, bár semmihez se kapcsolódik
Fotó:
Totalcar
Miki levegőt vesz. Nagyot
Fotó:
Totalcar
Magyarázza, magyarázza, de attól még nem indul
Fotó:
Totalcar
Csak visszamegy ahhoz, amelyik működik
Fotó:
Totalcar
Ha kisebb autóval megyek, nem az Erával, akkor azt mondhattam volna, hogy egy csomagtartónyi cuccot kaptam mellé
Fotó:
Totalcar
Elvitelre készen. De nem beindításra
Fotó:
Totalcar
Végre otthon, együtt a másik német szívem szottyával. Két csillogó, reménytelen romhalmaz
Fotó:
Totalcar
Na végre! Endre is vett egy NSU-t (balra a nagydarab), most már együtt szívunk!
Fotó:
Totalcar
Az övén már Bing karburátor van. Aminek a fölső rögzítőgyűrűje darabokra is tört az ausztriai túránkon
Fotó:
Totalcar
Endi késői modelljén már más a gyújtás rendszere, sokkal egyszerűbb
Fotó:
Totalcar
Győrben ebédeltünk. És persze szereltünk
Fotó:
Totalcar
Mosonmagyaróváron nem ebédeltünk. De szereltünk
Fotó:
Totalcar
Ausztriában, indulás előtt reggeliztünk. És nagyon sokat szereltünk
Fotó:
Totalcar
Hazafelé Kremsben tankoltunk. És szereltünk
Fotó:
Totalcar
Egy szerelés valahol Schwechat környékén
Fotó:
Totalcar
Most tényleg nekikezdek, lett célom!
Fotó:
Totalcar
A benzincsap tövében levő ragacsos szigetelést persze kioldotta az átkozott E5-ös benzin
Fotó:
Totalcar
Ide még majd kell egy láncvédő
Fotó:
Totalcar
Úgy tűnik, szépen visszaépítették a bakteleszkópos átalakításból
Fotó:
Totalcar
A hidrotőkén innen a legjobb szelephézag-állítási megoldás, amit ismer az ipar a mai napig
Fotó:
Totalcar
Mindenütt ott a lefolyt, benzines-alkoholos-tömítőanyagos maró nyálcsík nyoma
Fotó:
Totalcar
Utoljára láttam nagyjából motornak jó darabig
Fotó:
Totalcar
Borzalmas kábelsaláta, magdinó bele összeragadva
Fotó:
Totalcar
Ronda, ragacsos folyások az oszlopos feszültségszabályzón
Fotó:
Totalcar
Hány kiló réz is ez?
Fotó:
Totalcar
Minden vezeték fekete, az szuper!
Fotó:
Totalcar
Ebből lehetett kivakarni az összes festéket
Fotó:
Totalcar
Nem értem, hogyan lehet, de a BSA után képes voltam megint venni egy angol veteránmotort
Fotó:
Totalcar
Azért az AJS nagyon más liga, mint a BSA volt, minden tiszteletem
Fotó:
Totalcar
Az AJS-re is tett valamelyik előző tulajdonos olajelzáró csapot, ott van a berúgókar mögött
Fotó:
Totalcar
✖