hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Fotó:
Totalcar
A láncvédő éle illeszkedik a fékdobon körben kialakított perembe
Fotó:
Totalcar
Egyszerűen nem éri el a házat, hiányzik vagy két centi. Három
Fotó:
Totalcar
Sokáig így volt a motor, mire eldöntöttem - köszörülni fogok
Fotó:
Totalcar
Szerencsére bőven maradt hús az anyagon
Fotó:
Totalcar
Megpihentem és gyönyörködtem benne kicsit. Még így is szép
Fotó:
Totalcar
Még az új bovdenvégeket is köszörülnöm kellett
Fotó:
Totalcar
Az előgyújtásállító bovden elkészült vége
Fotó:
Totalcar
Nahát, így máris odaér!
Fotó:
Totalcar
Semmilyen irányban nem stimmelt a sebességmérő-kihajtásba a spirál vége
Fotó:
Totalcar
Feri bácsi közdarabjával összerakva
Fotó:
Totalcar
Ezt csak mutatom: szorítós kormánylengés-csillapító
Fotó:
Totalcar
Volt itthon mindenféle tömítés, olyan is, ami a karburátorba való
Fotó:
Totalcar
Ezeknek a régi karbiknak le lehetett szerelni az úszóházát
Fotó:
Totalcar
Az a gyógyszeres kupak nagyon nem kellene oda...
Fotó:
Totalcar
A póttankhoz olajos flakont használtam, melynek tetejében egy Fiat 500-tűszelepházból alakítottam ki csőcsatlakozást
Fotó:
Totalcar
Csak a szereléshez tettem fel mipolán csövet
Fotó:
Totalcar
Ez a fúvóka tiszta, nem kell rá gyanakodni. Ha kopott is, attól még be kéne indulnia a motornak
Fotó:
Totalcar
Graetzin-gyűjteményem egy része
Fotó:
Totalcar
Ez a fajta Graetzin konkrétan ehhez a motorhoz való
Fotó:
Totalcar
Bálint Jóska az elkészült művel
Fotó:
Totalcar
Nekem rettenetesen tetszik
Fotó:
Totalcar
Megjött az új sztender, aminek már rendes támasztása van
Fotó:
Totalcar
Megigazítom Feri bácsi precíziós csavarját, mert az új sztenderben más méretű (eredeti) a lyuk
Fotó:
Totalcar
Bovdenvég méretre igazítva
Fotó:
Totalcar
Még a tok befogatását is át kellett alakítanom
Fotó:
Totalcar
Feltettem a sztendert, de csak ennyire hajlik le...
Fotó:
Totalcar
Megkörszörültem, most már jó. Szerencsére a kiálló állványrészen támaszt
Fotó:
Totalcar
Lefényeztem, amit levertem
Fotó:
Totalcar
Ez itt a tankban levő POR-15 bevonat, ami látszik
Fotó:
Totalcar
Ál-csap - csak a második lyuk eltömésére szolgál
Fotó:
Totalcar
Ultrahangos mosóban a karbi-alkatrészek
Fotó:
Totalcar
Oké, legyen rajta hagyományos csap
Fotó:
Totalcar
Házilag készül a betét a csapba
Fotó:
Totalcar
Na, ennek jónak kell lennie
Fotó:
Totalcar
Tömítés-ellenőrzés
Fotó:
Totalcar
Fent a tank, először kezd már rendes NSU OSL-nek kinézni
Fotó:
Totalcar
Napról-napra, óráról-órára csinosabb
Fotó:
Totalcar
Eresztett a benzincsap, megkínáltam hát egy kis Hermosallal, amit nálunk régen Hermeticnek hívtak
Fotó:
Totalcar
A Hermetic hőre keményedik
Fotó:
Totalcar
Na, melyik a csinosabb?
Fotó:
Totalcar
Van lámpa is!
Fotó:
Totalcar
✖