Fotó: Totalcar
A láncvédő éle illeszkedik a fékdobon körben kialakított perembe
Fotó: Totalcar
Egyszerűen nem éri el a házat, hiányzik vagy két centi. Három
Fotó: Totalcar
Sokáig így volt a motor, mire eldöntöttem - köszörülni fogok
Fotó: Totalcar
Szerencsére bőven maradt hús az anyagon
Fotó: Totalcar
Megpihentem és gyönyörködtem benne kicsit. Még így is szép
Fotó: Totalcar
Még az új bovdenvégeket is köszörülnöm kellett
Fotó: Totalcar
Az előgyújtásállító bovden elkészült vége
Fotó: Totalcar
Nahát, így máris odaér!
Fotó: Totalcar
Semmilyen irányban nem stimmelt a sebességmérő-kihajtásba a spirál vége
Fotó: Totalcar
Feri bácsi közdarabjával összerakva
Fotó: Totalcar
Ezt csak mutatom: szorítós kormánylengés-csillapító
Fotó: Totalcar
Volt itthon mindenféle tömítés, olyan is, ami a karburátorba való
Fotó: Totalcar
Ezeknek a régi karbiknak le lehetett szerelni az úszóházát
Fotó: Totalcar
Az a gyógyszeres kupak nagyon nem kellene oda...
Fotó: Totalcar
A póttankhoz olajos flakont használtam, melynek tetejében egy Fiat 500-tűszelepházból alakítottam ki csőcsatlakozást
Fotó: Totalcar
Csak a szereléshez tettem fel mipolán csövet
Fotó: Totalcar
Ez a fúvóka tiszta, nem kell rá gyanakodni. Ha kopott is, attól még be kéne indulnia a motornak
Fotó: Totalcar
Graetzin-gyűjteményem egy része
Fotó: Totalcar
Ez a fajta Graetzin konkrétan ehhez a motorhoz való
Fotó: Totalcar
Bálint Jóska az elkészült művel
Fotó: Totalcar
Nekem rettenetesen tetszik
Fotó: Totalcar
Megjött az új sztender, aminek már rendes támasztása van
Fotó: Totalcar
Megigazítom Feri bácsi precíziós csavarját, mert az új sztenderben más méretű (eredeti) a lyuk
Fotó: Totalcar
Bovdenvég méretre igazítva
Fotó: Totalcar
Még a tok befogatását is át kellett alakítanom
Fotó: Totalcar
Feltettem a sztendert, de csak ennyire hajlik le...
Fotó: Totalcar
Megkörszörültem, most már jó. Szerencsére a kiálló állványrészen támaszt
Fotó: Totalcar
Lefényeztem, amit levertem
Fotó: Totalcar
Ez itt a tankban levő POR-15 bevonat, ami látszik
Fotó: Totalcar
Ál-csap - csak a második lyuk eltömésére szolgál
Fotó: Totalcar
Ultrahangos mosóban a karbi-alkatrészek
Fotó: Totalcar
Oké, legyen rajta hagyományos csap
Fotó: Totalcar
Házilag készül a betét a csapba
Fotó: Totalcar
Na, ennek jónak kell lennie
Fotó: Totalcar
Tömítés-ellenőrzés
Fotó: Totalcar
Fent a tank, először kezd már rendes NSU OSL-nek kinézni
Fotó: Totalcar
Napról-napra, óráról-órára csinosabb
Fotó: Totalcar
Eresztett a benzincsap, megkínáltam hát egy kis Hermosallal, amit nálunk régen Hermeticnek hívtak
Fotó: Totalcar
A Hermetic hőre keményedik
Fotó: Totalcar
Na, melyik a csinosabb?
Fotó: Totalcar
Van lámpa is!
Fotó: Totalcar