hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Ez talán még a jobb nézete. Az egyik tükör teljesen hiányzott, a másik bele is volt törve a foglalatba
Fotó:
Fotó:
Volt a Quartz-hoz nagyon dögös egyszemélyes ülés üléspúppal, az ezerszer jobban néz ki, de sportcélú használathoz ez jobb, hátrább lehet ülni rajta
Fotó:
Valaminek a kitámasztója, de biztosan nem gyári
Fotó:
Az első kerék nem csúcsminőség, de villámgyorsan szerelhető
Fotó:
A tárcsa biztosan cserés, ahogyan a gátló is
Fotó:
Megvan a gyári hátsó lámpabura. Ritka motyó
Fotó:
Ha hunyorogva nézed, nem vészes
Fotó:
Nagyon remeg a kezem, hogy túrjak rá egy rezós dobot
Fotó:
Belsős poén: sosemvolt TB24 rajtszám
Fotó:
A légszűrőcsonk gyorskötözővel, a a szívócsonk kacsaszalaggal javítva
Fotó:
Trükkösen befúrt csavar az igényesek kedvéért
Fotó:
Fotó:
A jelek szerint valaki papagájfogóval húzta meg a gyertyát. Kapott újat
Fotó:
Gyors bevásárlás: légszűrő, vízpumpa felújító, tömítésszett, hátsó fékbovden, szívócsonk.
Fotó:
Alul az ülés stiftje, felül pedig az, amivel az ismeretlen mester pótolta
Fotó:
Fotó:
Rosszul néz ki
Fotó:
De nem volt vele gond
Fotó:
Gyorsan jön szét
Fotó:
A vízhőfok jeladóját beletörte valaki
Fotó:
Karbi
Fotó:
Kint a blokk
Fotó:
A kutya is elégedett
Fotó:
Gyári dugó
Fotó:
Fotó:
Gyári henger
Fotó:
✖