Perselyt kellett gyártatnom, hogy rögzíthető legyen. Feleslegesen
Fotó:
Fontos, hogy alul villás a kialakítás
Fotó:
Így rágta szét szeptemberben a rugó a gumimat
Fotó:
Jól szétment szegény, a Kacsóh Pongrác úti felüljárótól a Nagy Lajos király útjáig húztam a füstcsóvát
Fotó:
Ebbiza szétment, kuka
Fotó:
Rövid ideig tudom csak kivonni a használatból
Fotó:
Így görbül a rugó
Fotó:
Új Bridgestone fent
Fotó:
Egy tízesem bánta, de nagyon jó
Fotó:
Szétesett az egész, nem volt mi összetartsa
Fotó:
Gumiolvadvány a menetek között
Fotó:
Szerencsére a szárnak nem lett sok baja. De nagyon rövid a menet
Fotó:
Így csúszott be tökig
Fotó:
Újra összerakva, egészben
Fotó:
Indulás munkába egy januári reggelen
Fotó:
Nem mertem remélni, hogy ezek a csúszósaruk nagyon bírják az indítóáramot
Fotó:
Először a sarukat forrasztottam fel. Az igazi akkusaruk a szigszalagrétegek alatti könyökben laknak, Később onnantól megszüntettem az egész kiegészítést és direktben a kapcsokra forrasztottam mindent
Fotó:
Szerencsére a menetnek nem lett baja
Fotó:
Ismét szétesett a rugós tag, most legalább a legcudarabb januári időben
Fotó:
Ott maradt a rugós tag vége
Fotó:
Meg is húztam jobban, de most kapott masszív menetrögzítőt is
Fotó:
Az egyik legnagyobb baj, hogy a 20 százalékos garázsfeljárónk rettenetesen csúszik. Beállni rémálom, mert tolatva kell (hogy orral álljon kifelé). De kifelé sem nagy öröm, ha jeges