2014-ben jött ki az új V-Strom, aztán 2017-ben belenyúltak egy faceliftnyit, szóval vehetjük ezt a harmadik generációnak
Fotó:Zomborácz Iván / Totalbike
Az alsó idomra meg ki kell köhögni a lóvét, mert így félkésznek tűnik
Fotó:Zomborácz Iván / Totalbike
Fotó:Zomborácz Iván / Totalbike
Fotó:Zomborácz Iván / Totalbike
Fotó:Zomborácz Iván / Totalbike
Az új ülést üdvözlöm, endurósabb mint a régi, és a kényelemre sem panaszkodtam - vannak fotelebb jellegű motorok bőven, de a túraenduró a rossz utakon használhatóságról szól, nem a fotelségről, nem kell mindenben versenyre kelni a klasszikus túramotorokka
Fotó:Zomborácz Iván / Totalbike
Karakteres részlet
Fotó:Zomborácz Iván / Totalbike
Fotó:Zomborácz Iván / Totalbike
Katana fényszóró legalább ledes
Fotó:Zomborácz Iván / Totalbike
A Suzuki nem érzi, mi a divat - markolatfűtés, tuti kijelző, gyorsváltó? Ugyan már.
Fotó:Zomborácz Iván / Totalbike
Monokróm LCD, amikor már a színes, TFT érintőképernyő a divat
Fotó:Zomborácz Iván / Totalbike
Nincs gomberdő
Fotó:Zomborácz Iván / Totalbike
Fotó:Zomborácz Iván / Totalbike
A blokk hűvöseben üzemel a nagyobb olajhűtő és vízhűtő miatt
Fotó:Zomborácz Iván / Totalbike
Állítható a teleszkópvilla
Fotó:Zomborácz Iván / Totalbike
Fordított teló és radiális fék
Fotó:Zomborácz Iván / Totalbike
Ez a fék BRUTÁLIS!
Fotó:Zomborácz Iván / Totalbike
Kézikerékkel állítható az előfeszítés, a húzófokozat szerszámmal, a nyomofókozat pedig sehogy
Fotó:Zomborácz Iván / Totalbike
A kipufogón módosítottak , hiszen máshova esnek a csúcsok. Már nem 100 lóerő jön ki 8000-nél, hanem 107 LE 8500-nál, a 103 Nm nyomaték 6000-nél van a maximumom, míg az előzőnél 100 Nm-t tudott 4000-nél
Fotó:Zomborácz Iván / Totalbike
Az utasülés kényelmes
Fotó:Zomborácz Iván / Totalbike
Szélesebb lábtartó, a gumibetét kivehető
Fotó:Zomborácz Iván / Totalbike
Az oldaldoboz felfogatása az XT verzióhoz jár. Nem estem kétségbe, felpókoztam egy hengerzsákot
Fotó:Zomborácz Iván / Totalbike
Hagyományos izzó
Fotó:Zomborácz Iván / Totalbike
Nem helyezték a kényelmet minden fölé, van benne sportosság, főleg a feszességében, cserébe terepen nem volt egy nagy ász, sem a gumi, sem a motor súlya nem oda való, ez az öntött felnis változat inkább aszfaltos betyár