Remélem mindenki ilyen színben fogja venni
Fotó:
Mérges, de nem félelmetes
Fotó:
Mintha nem is lenne első fényszórója
Fotó:
Nagyon jól állnak neki az oldalsó törések
Fotó:
Sok az él, de kiadja
Fotó:
Fotó:
Ez a nézet áll neki a legjobban
Fotó:
Nyílvessző
Fotó:
Fotó:
Pár pillanatra Colin McRae-nek képzelem magam Budakalász határában
Fotó:
Nem tűnik túl nagynak alatta a 16-os kerék
Fotó:
Rendben van az ergonómia
Fotó:
A digitális műszeregység nem jár az alapváltozathoz
Fotó:
Ehhez a dizájnhoz synthwave-et illik hallgatni
Fotó:
A váltó rövid úton jár, jól klattyan és az áttételezése is rendben van
Fotó:
Ezt a csíkot húzhatták volna a műszerfalra is
Fotó:
A kép nem adja vissza, de elég jópofa az ülőlap anyaga, mintha épp pergetné le a vizet
Fotó:
Jó tapintásúak az anyagok, de kicsit komor a sok fekete
Fotó:
Hátul is tisztességesen el lehet férni
Fotó:
Jó méretű a csomagtartó, ráadásul duplafenekű
Fotó: