A lábtartó jó helyen van, jó a térdszög is. És rá lehet szorítani a légszűrőházra és a túloldali kis idomra, így rendesen motorozható
Fotó: Totalbike
A tankhoz kicsit előre csúszva egyenesebben lehet rajta ülni - de minek, púposkodva sokkal királyabbul néz ki az ember!
Fotó: Totalbike
Fotó: Totalbike
A kormányszög vállalható, a hasmagasság viszont kicsi, elég hamar lekarcol a lábtartó
Fotó: Totalbike
Szemből letagadhatatlanul café racer
Fotó: Totalbike
Oldalról kiderül, hogy az alap egy bobber volt. A gumiharmonika a villaszáron telitalálat, a V-küllős kerekek már annyira nem jönnek be
Fotó: Totalbike
Fotó: Totalbike
Az indexek bumfordiak, de retrónak jók
Fotó: Totalbike
Fotó: Totalbike
Jól sikerült fejidom, ravasz a vonalvezetése
Fotó: Totalbike
Fotó: Totalbike
Hatvan fokos hengerszög és léghűtés
Fotó: Totalbike
Az üléspúp alatt van az utas helye
Fotó: Totalbike
Fotó: Totalbike
A léghűtéses blokk szép és egyszerű
Fotó: Totalbike
Műanyagnak néz ki, de fém
Fotó: Totalbike
Ránézésre is kevés a rugót, de nem veri szét a gerincet
Fotó: Totalbike
Bámulatosan halk
Fotó: Totalbike
A motor befejezése határeset: mivel nagyon hosszú, két arasznyi sárvédő követi az üléspúpot
Fotó: Totalbike
Gyújtáskapcsoló a blokk fölött
Fotó: Totalbike
Kormányzár a váznyakon
Fotó: Totalbike
A műszer kerek, de modern
Fotó: Totalbike
Remekül elhelyezett clip-on kormány
Fotó: Totalbike
A kapcsolók az MT-ről lehet ismerős
Fotó: Totalbike
Hatvanadik évfordulós modell
Fotó: Totalbike
A szíjhajtás tiszta, csendes és elegáns. Két dolgot nem bír: a hosszú rugóutat és a nagy teljesítményt. A Racerben egyik sem fenyegeti
Fotó: Totalbike
Egyetlen tárcsafék
Fotó: Totalbike