A kormányvégsúly eredetileg fekete lehetett, csak lekopott a festés
Fotó: Zomborácz Iván / Totalbike
Másfél sisaknyi hely van benne, nekem elég
Fotó: Zomborácz Iván / Totalbike
A háttámla mondjuk hasznos is lehetne, ha a feleségem nem félne a motorozástól
Fotó: Zomborácz Iván / Totalbike
Ez a 200 valójában csak 175
Fotó: Zomborácz Iván / Totalbike
Megkaptam hozzá a platnitartót, mejd veszek hozzá dobozt is
Fotó: Zomborácz Iván / Totalbike
Hirtelen egy tó termett ebéd közben a Dink köré, előtte a Foresight és az Aprilia
Fotó: Zomborácz Iván / Totalbike
Teljesen egyenesen ül az ember, van hely a térdnek
Fotó: Zomborácz Iván / Totalbike
A szélvédő nem magas, de nem baj
Fotó: Zomborácz Iván / Totalbike
Kínai vagy sem, ez van
Fotó: Zomborácz Iván / Totalbike
Azért félgázon otthagyja a legtöbb kocsit, akit meg nem, az hadd menjen
Fotó: Zomborácz Iván / Totalbike
Micsoda technika!
Fotó: Zomborácz Iván / Totalbike
Erre nincs szó, bár úgy hírlik, legalább megbízható
Fotó: Zomborácz Iván / Totalbike
Vannak olyan szögek, ahonnan nézve egészen normális
Fotó: Zomborácz Iván / Totalbike
Oldalról egy sebességvektorra hasonlít leginkább
Fotó: Zomborácz Iván / Totalbike
Olaszországban sok Kymcót adnak el, főleg bácsiknak
Fotó: Zomborácz Iván / Totalbike
Hátulról egészen robogószerű
Fotó: Zomborácz Iván / Totalbike
Közepesen hangos a kipufogója, de a Xelvisnél lényegesen halkabb
Fotó: Zomborácz Iván / Totalbike
Kicsit futa a kapaszkodó-háttámla-csomagtartó komplexum formája, de legalább praktikus
Fotó: Zomborácz Iván / Totalbike
Egész jó állapotú Michelinek vannak rajta
Fotó: Zomborácz Iván / Totalbike
Mint valami furcsa sisak
Fotó: Zomborácz Iván / Totalbike
Az orrot kicsit túltolták, a hűtőradiátor előtt csak nagy üresség van. Lehet, hogy ez a gyűrődő zóna?
Fotó: Zomborácz Iván / Totalbike
Digitális a műszeregység, leszámítva a forulatszámmérőt
Fotó: Zomborácz Iván / Totalbike