hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Imádom a Yamahámat, bármilyen keveset is járok vele mostanában
Fotó:
Stump András / Totalbike
Első robogós ingázásom előestéjén
Fotó:
Stump András / Totalbike
Szegény Berzerker, nem sokat foglalkoztunk vele mostanában
Fotó:
Stump András / Totalbike
Két tükröt le, és már be is lehet nyúlni a fényszóróizzóhoz
Fotó:
Stump András / Totalbike
Büszke a mi Berzerkerünk, bár szépnek nem mondanám
Fotó:
Stump András / Totalbike
A versenyen minden másodperc számít, és amit szereléssel tölt az ember, azt rohadt nehéz visszahozni a pályán
Fotó:
Stump András / Totalbike
Tökéletesen bevált a gumiválasztásunk, viszont majdnem nullára kopott a profil a versenyen
Fotó:
Stump András / Totalbike
Négyszer estünk a versenyen, ehhez képest nem vészesek a sérülések
Fotó:
Stump András / Totalbike
Tucano nélkül nem érdemes nekivágni a télnek
Fotó:
Stump András / Totalbike
Lehet, hogy a tél végére én is csinálok rá még ilyeneket
Fotó:
Stump András / Totalbike
Nem új, viszont olcsó volt
Fotó:
Stump András / Totalbike
Gyakorlatilag át kell szelnem a várost észak-dél irányban
Fotó:
Stump András / Totalbike
✖