hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Most ne a motort figyeljék, hanem a lábamat. A sport-túra fazon nagyjából mindenhol elmegy
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
Az alsó sérülést egy berúgókar okozta, a nagy lábujjam alattiről viszont fogalmam sincs
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
Sokat motoroztam benne, de elég hosszú séták is belekerültek az évek során - a saroknál lévő kopás erről, és a hülye járásomról tanúskodik
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
Van még bőven minta az alján, ráadásul a jobb oldal sokkal megkíméltebb - jellemzően a balt teszem le megállásoknál
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
Nincsenek súlyos kopások, érzésre még újabb öt év és százezer kilométer még benne van
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
A koptatók gagyik, különösen a műanyag csavarok, ennyi pénzért ha nem is platina, de valami rendes acél elfért volna
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
A cipzár kocsiját takaró tépőzár is kifogástalan
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
A külső réteg alatt egy belső, műanyag merevítésekkel ellátott csizma található
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
Egy lábon két csizma van. Csak akkor szoktam külön szedni, ha nagyon elázik
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
Made in Germany
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
Ott már szemmel láthatóan nyomot hagyott a váltókar
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
Bokánál látszik egy kis kopás, de még egyetlen varrás sem engedett el
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
Hoppá, ott is ez van a lábamon. Nagyjából mindig ez van a lábamon
Fotó:
Zomborácz Iván / Totalbike
✖