Frissen felújított állomásépület - szép meló, de a vécé még zárva, a fal már koszos kívül, oldalt végigköpködve a szép térkó - azért ez erősen Balkán. Miért nem tudunk semmire vigyázni?
Fotó:Csikós Zsolt / Totalcar
Innen nem is látszik annyira rossznak - Mayeréknél
Fotó:Csikós Zsolt / Totalcar
Áll be a vödör
Fotó:Csikós Zsolt / Totalcar
Tesó a szomszédban
Fotó:Csikós Zsolt / Totalcar
A kép jól kiemeli, de igazából itt semmi se rozsdás, csak a felület olyan
Fotó:Csikós Zsolt / Totalcar
Új nyomtávrudak
Fotó:Csikós Zsolt / Totalcar
Sehol nincs rozsda a padlón
Fotó:Csikós Zsolt / Totalcar
Elöl is minden rendben
Fotó:Csikós Zsolt / Totalcar
Itt-ott repedt a műnyag alsó burkolat, de nem vészesen
Fotó:Csikós Zsolt / Totalcar
Nem rég tehettek be új hűtőt
Fotó:Csikós Zsolt / Totalcar
Persze, a gumi kopott
Fotó:Csikós Zsolt / Totalcar
A harang is új
Fotó:Csikós Zsolt / Totalcar
Fék, futómű, lemezek rendben
Fotó:Csikós Zsolt / Totalcar
Kerékcsapágy - szintén jó
Fotó:Csikós Zsolt / Totalcar
Kormányösszekötők nem lógnak
Fotó:Csikós Zsolt / Totalcar
Egy kicsit megrétegvastagságmérőzzük most
Fotó:Csikós Zsolt / Totalcar
Töltés OK
Fotó:Csikós Zsolt / Totalcar
Egy hibakód van, a katalizátoré
Fotó:Csikós Zsolt / Totalcar
Ezekbe az ülésekbe minek nejlon? Ja, igen, Attila szerelőruhája még tiszta
Fotó:Csikós Zsolt / Totalcar
Jól szerepelt a fékpadon is
Fotó:Csikós Zsolt / Totalcar
Egy elemen sok a gitt - jobb elöl
Fotó:Csikós Zsolt / Totalcar
Az 533 ezerhez képedt teljesen rendben van az állapotfelmérő lap
Fotó:Csikós Zsolt / Totalcar
A csekkendzsinezés oka
Fotó:Csikós Zsolt / Totalcar
Kicsit félrehúz a fék, de ezt a pár százalékot nem érezni a volán mögül, s belül van a tűrésen