Régen tízezrével rajzottak az utakon, ma egy is rettentő büdöset csinál. A mi orrunk változott, vagy a Zsiguli? Esetleg a benzin...?
Fotó:Papp Zoltán / Veteran Autó és Motor
Ami tényleg büdös volt régen, az ma már szinte kábítószeri magaslatokba repíti a mai szaglókat
Fotó:Papp Zoltán / Veteran Autó és Motor
A brexit annyiban talán jót tesz, hogy a kisszériás gyártók tovább fennmaradhatnak Angliában
Fotó:Papp Zoltán / Veteran Autó és Motor
Ha nem is ilyen nyekergő, parasztkábító ajtókkal, de a Model X a jövőt mutatja
Fotó:Papp Zoltán / Veteran Autó és Motor
Egyre több lesz benne az áram, de az MX-5 egy-két generációt remélhetőleg még megél
Fotó:Papp Zoltán / Veteran Autó és Motor
Az, hogy egy villany-Jaguar nyerte az Év Autója-díjat, amiről nehéz megjósolni, hogy tudnak-e majd pár ezernél többet gyártani belől már előrevetít valamit
Fotó:Papp Zoltán / Veteran Autó és Motor
35 ezer dollárért már Model 3-as Teslát lehet kapni. Az autó-ár
Fotó:Papp Zoltán / Veteran Autó és Motor
A 911-es valamilyen formában még sokáig velünk marad
Fotó:Papp Zoltán / Veteran Autó és Motor
Egy igazi mohikán, amelyik még meg tudja mutatni nekünk, miért volt jó ez az egész kínlódás a belsőégésű motorokkal, váltókkal, önindítókkal és gyújtásrendszerekkel. Alpine A110