Igényes a csomagrögzítő, és nagy a csomagtér
Fotó: Sturcz Antal / Totacar
Nem sokat erőlködött a kiszabadításunkkal
Fotó: Sturcz Antal / Totacar
Tágas, de nagyon
Fotó: Sturcz Antal / Totacar
Ez egy kedves geg
Fotó: Sturcz Antal / Totacar
Jól áll neki a vad vidék
Fotó: Sturcz Antal / Totacar
Ez egy túlfújt F-Type, de jól áll neki
Fotó: Sturcz Antal / Totacar
Fotó: Sturcz Antal / Totacar
Könnyedén kimáaszott
Fotó: Sturcz Antal / Totacar
Fotó: Sturcz Antal / Totacar
Ez már az elakadás után volt
Fotó: Sturcz Antal / Totacar
Látják? A tető magasan fut, de az ablakvonal miatt kupés a látvány
Fotó: Sturcz Antal / Totacar
Az a lámpa, az!
Fotó: Sturcz Antal / Totacar
Imádom a sárvédő-domborulatot
Fotó: Sturcz Antal / Totacar
Fotó: Sturcz Antal / Totacar
Nem látszik magasnak, de sok dolgot átlép
Fotó: Sturcz Antal / Totacar
Fotó: Sturcz Antal / Totacar
Ez egy nagyon gonosz dolog
Fotó: Sturcz Antal / Totacar
A beltér formái szépek
Fotó: Sturcz Antal / Totacar
ANALÓG KAPCSOLÓK!
Fotó: Sturcz Antal / Totacar
Az a fogantyú megvett, pedig sajnos az utas terpeszkedésének gátat szab
Fotó: Sturcz Antal / Totacar
Na, ez szép, igényes, ilyennek kéne lennie középkonzolnak is
Fotó: Sturcz Antal / Totacar
9 fokozat, de túl sok
Fotó: Sturcz Antal / Totacar
A kormány egyértelműen túl nagy
Fotó: Sturcz Antal / Totacar
Fotó: Sturcz Antal / Totacar
Fotó: Sturcz Antal / Totacar
Jó nagyok a fülek, jó is velük váltani
Fotó: Sturcz Antal / Totacar
Az Ingenium motoroknál a D a dízelt, a P a benzint jelöli, míg a mögöttük álló szám a teljesítményre utal
Fotó: Sturcz Antal / Totacar
MInden hátsó utas tudja tölteni a telefonját
Fotó: Sturcz Antal / Totacar
A napfénytető sokat dob a térérzeten
Fotó: Sturcz Antal / Totacar
Alapvetően kényelmesek, de nem ájultam el tűlük
Fotó: Sturcz Antal / Totacar