hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Igényes a csomagrögzítő, és nagy a csomagtér
Fotó:
Sturcz Antal / Totacar
Nem sokat erőlködött a kiszabadításunkkal
Fotó:
Sturcz Antal / Totacar
Tágas, de nagyon
Fotó:
Sturcz Antal / Totacar
Ez egy kedves geg
Fotó:
Sturcz Antal / Totacar
Jól áll neki a vad vidék
Fotó:
Sturcz Antal / Totacar
Ez egy túlfújt F-Type, de jól áll neki
Fotó:
Sturcz Antal / Totacar
Fotó:
Sturcz Antal / Totacar
Könnyedén kimáaszott
Fotó:
Sturcz Antal / Totacar
Fotó:
Sturcz Antal / Totacar
Ez már az elakadás után volt
Fotó:
Sturcz Antal / Totacar
Látják? A tető magasan fut, de az ablakvonal miatt kupés a látvány
Fotó:
Sturcz Antal / Totacar
Az a lámpa, az!
Fotó:
Sturcz Antal / Totacar
Imádom a sárvédő-domborulatot
Fotó:
Sturcz Antal / Totacar
Fotó:
Sturcz Antal / Totacar
Nem látszik magasnak, de sok dolgot átlép
Fotó:
Sturcz Antal / Totacar
Fotó:
Sturcz Antal / Totacar
Ez egy nagyon gonosz dolog
Fotó:
Sturcz Antal / Totacar
A beltér formái szépek
Fotó:
Sturcz Antal / Totacar
ANALÓG KAPCSOLÓK!
Fotó:
Sturcz Antal / Totacar
Az a fogantyú megvett, pedig sajnos az utas terpeszkedésének gátat szab
Fotó:
Sturcz Antal / Totacar
Na, ez szép, igényes, ilyennek kéne lennie középkonzolnak is
Fotó:
Sturcz Antal / Totacar
9 fokozat, de túl sok
Fotó:
Sturcz Antal / Totacar
A kormány egyértelműen túl nagy
Fotó:
Sturcz Antal / Totacar
Fotó:
Sturcz Antal / Totacar
Fotó:
Sturcz Antal / Totacar
Jó nagyok a fülek, jó is velük váltani
Fotó:
Sturcz Antal / Totacar
Az Ingenium motoroknál a D a dízelt, a P a benzint jelöli, míg a mögöttük álló szám a teljesítményre utal
Fotó:
Sturcz Antal / Totacar
MInden hátsó utas tudja tölteni a telefonját
Fotó:
Sturcz Antal / Totacar
A napfénytető sokat dob a térérzeten
Fotó:
Sturcz Antal / Totacar
Alapvetően kényelmesek, de nem ájultam el tűlük
Fotó:
Sturcz Antal / Totacar
✖