Nem ez a legelőnyösebb szín
Fotó: Macsuga János / Totalcar
Már az új logót kapta
Fotó: Macsuga János / Totalcar
Csúnyán néz ki ez a küszöb, de nem rozsdállik és nem is ázik be
Fotó: Macsuga János / Totalcar
Fotó: Macsuga János / Totalcar
Adaptív fényszórót is lehetett hozzá rendelni. Ez a középső, már nappali ledes változat. A legpuruttyább változatok fehér tükrös, unalmas lámpákat kaptak
Fotó: Macsuga János / Totalcar
Innen látszik, hogy nem túl nagyok az oldalsó ablakfelületek
Fotó: Macsuga János / Totalcar
Fotó: Macsuga János / Totalcar
Jó magasra nyílik a csomagtér ajtó
Fotó: Macsuga János / Totalcar
550 literével nem kategória-bajnok, de jól pakolható
Fotó: Macsuga János / Totalcar
Vannak csomagrögzítő szemek is
Fotó: Macsuga János / Totalcar
A drágább változatokba fém rakodófelület járt, de látszólak ez is egész jól tűri a strapát
Fotó: Macsuga János / Totalcar
Már ebben is volt fantázia pedig még csak ekkortájt jöttek divatba az igazi 3D hatású lámpák
Fotó: Macsuga János / Totalcar
Nem sok Eco van ebben
Fotó: Macsuga János / Totalcar
Jó nehezek az ajtók és a határolók is kattognak. Beszálláskor könnyű végighúzni a cipő orrát rajtuk, nyílhatnának kicsit tágasabbra
Fotó: Macsuga János / Totalcar
Ilyen lepattogzásokat sok helyütt találni
Fotó: Macsuga János / Totalcar
Nem kímélték
Fotó: Macsuga János / Totalcar
Fotó: Macsuga János / Totalcar
Ember legyen a talpán aki ebben a gomb és tekerő erdőben eligazodik
Fotó: Macsuga János / Totalcar
Windows 95 színvonal, de becsülettel elvezet, ahova kell, ha nincs más
Fotó: Macsuga János / Totalcar
Fotó: Macsuga János / Totalcar
Pazar a váltó és nem csak Opel szinten
Fotó: Macsuga János / Totalcar
Na, ott aztán semmit nem lehet látni
Fotó: Macsuga János / Totalcar
A hibaüzenetek törlővarázspálcája
Fotó: Macsuga János / Totalcar
Fotó: Macsuga János / Totalcar
Nagyon jó ez a kormány. Az óracsoport tipóját már kevésbé szereti az én szemem, de kedves dolog, hogy az óramutatók végén egy kis vörös led világít
Fotó: Macsuga János / Totalcar
Volt itt baj rendesen, de ha most keresnék hasonló kombit, még kapna bizalmat tőlem
Fotó: Macsuga János / Totalcar
Határozottan jó itt lenni
Fotó: Macsuga János / Totalcar
Navi igen, a hátsó elektromos ablak már nem fért bele. Ki érti ezt?
Fotó: Macsuga János / Totalcar
Hátul is el lehet férni, nem trükköztek az ülőlap hosszúságával
Fotó: Macsuga János / Totalcar
Fotó: Macsuga János / Totalcar
Fotó: Macsuga János / Totalcar
Fotó: Macsuga János / Totalcar
Papíron harmatgyenge az 1,7 CDTi, de én nem éreztem idegesítően alulmotorizáltnak. Ha sokan ülnek benne, akkor már persze nem túl magabiztos egy előzésnél
Fotó: Macsuga János / Totalcar