Fellelési állapotban: az orrán ott a fekete ragasztószalag, ahogy én és eladtam
Fotó: Papp Tibor
A papírok
Fotó: Papp Tibor
Átkozottul szétrohadt a bölcsője, az a csoda, hogy túléltem vala a hazautat
Fotó: Papp Tibor
Fürge volt
Fotó: Papp Tibor
A másik irányban is fürge volt
Fotó: Papp Tibor
Az asszony imádta
Fotó: Papp Tibor
A szemei körül a fekete szemfesték szinte jól állt neki
Fotó: Papp Tibor
A Baleno nagy napja, a szerkesztőségi gyorsulás
Fotó: Papp Tibor
Jó kis hat év volt
Fotó: Papp Tibor
A hirdetés képei 1.
Fotó: Papp Tibor
A hirdetés képei 2. - kivillan a hátsó dob, hisz az is cserélve volt
Fotó: Papp Tibor
A hirdetés képei 3. A bal hátsó sárvédőív nem szép, de egy állapotban volt, mint a Samu nadrágja
Fotó: Papp Tibor
És íme a betiltott kép: ez már nem fér bele a hahu-nak, mert "manipulált", végül csak az egyiket raktam fel a három közül. A hat év egyetlen incidense az volt, amikor a bátor Baleno nekiment a kapunak, ez viselte meg a jobb első sárvédőt
Fotó: Papp Tibor
A bele őrzi a kezdeti állapotot, mondjuk csak vállról indítható rakéta tud kárt tenni a műanyagokban
Fotó: Papp Tibor
Ergonómia a '90-es évek stílusában
Fotó: Papp Tibor
A csomagtartót megnöveltem, a teljes értékű pótkerék beáldozásával, de még így sem túl nagy
Fotó: Papp Tibor
A bontóból szerzett, eredeti virslikerék
Fotó: Papp Tibor
Sanyika jó munkát végzett, de a váltó finom kis olajfolyása is a korrózió ellen dolgozott
Fotó: Papp Tibor
Az emelőn
Fotó: Papp Tibor