Jó kis út lesz. Csak bírja...
Fotó: Csikós Zsolt / Totalcar
Balra az elkészült, Lenkey-féle Hardy-k, a többi a maradék
Fotó: Csikós Zsolt / Totalcar
Ilyen szép, simát sehol nem árulnak a neten. Remélem, tartós is lesz
Fotó: Csikós Zsolt / Totalcar
Látják, ez kellett nekem, belül ricnis
Fotó: Csikós Zsolt / Totalcar
Háromnegyed óra alatt bent volt a két Hardy, ezért jó az egyszerű és kicsi autó
Fotó: Csikós Zsolt / Totalcar
Bálint segített nekem megfogni az elforgó kerekeket
Fotó: Csikós Zsolt / Totalcar
Szépen illeszkedik
Fotó: Csikós Zsolt / Totalcar
Új sasszegeket tettem be
Fotó: Csikós Zsolt / Totalcar
Az a hézag kell, attól tud működni a gumicsillapítás
Fotó: Csikós Zsolt / Totalcar
Így szakadt szét a bovden - erről már írtam pénteken a Totalcar facebook-oldalán
Fotó: Csikós Zsolt / Totalcar
Indulunk az esti próbaútra
Fotó: Csikós Zsolt / Totalcar
Szinte üres az út a Domusnál
Fotó: Csikós Zsolt / Totalcar
Csodás naplementénk volt, ez már jó jel
Fotó: Csikós Zsolt / Totalcar
Pomázon, Endre barátomék házánál. Itt már szereltem egyet a biztosítéktáblán
Fotó: Csikós Zsolt / Totalcar
Azt hiszem, ez az utolsó év, hogy Bálint huzamosabb ideig elfér hátul
Fotó: Csikós Zsolt / Totalcar
Egy M0-s hajtás után az M3 szervizútján. Már van pályamatricánk is egy hónapra. Nem csöpög, nem melegszik, nem füstöl - a távolság szűk egy százalékának megtétele után
Fotó: Csikós Zsolt / Totalcar