hirdetés
✕
Ezen a zebrán ütötték el január elején Bencét. Az átalakítás kicsit tökéletlen, mert az olvasó szerint a balról érkező gyalogost eltakarja az egyik tábla és sem itt, sem a másik zebránál nem csináltak új felfestéseket az aszfaltra
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
✖