hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Nagy kedvenc a Multipla, de ma már nehéz normális állapotút találni
Fotó:
Stump András / Totalcar
A Multipla mindkét generációjából létezett gyári CNG-s
Fotó:
Stump András / Totalcar
Lehet, hogy Németországból jött?
Fotó:
Stump András / Totalcar
Ez már perverzió: az első generációs Multipla dupla gázosra lett átalakítva: ha elfogy a CNG, át lehet kapcsolni LPG-re
Fotó:
Stump András / Totalcar
Amikor a kék még gázt jelentett...
Fotó:
Stump András / Totalcar
Benzin? Az mi?
Fotó:
Stump András / Totalcar
Spéci gázinjektorok vannak a Multiplában
Fotó:
Stump András / Totalcar
Nem kevés helyet foglalnak a gázpalackok az autó alatt
Fotó:
Stump András / Totalcar
Második generációs Multiplából is volt gázos, az olaszok évtizedek óta nyomják az autógázt
Fotó:
Stump András / Totalcar
Változnak az idők, változik az embléma is
Fotó:
Stump András / Totalcar
A motor gyakorlatilag ugyanaz mindkét Multiplában
Fotó:
Stump András / Totalcar
A piros palackok 300 bar körüli nyomáson vannak, amikor tele a tank
Fotó:
Stump András / Totalcar
Így néz ki egy utólag beépíthető gázrendszer vezérlőegysége
Fotó:
Stump András / Totalcar
Kívülről tök normális compactnak tűnik, pedig igazából egy kétüléses vadállat
Fotó:
Stump András / Totalcar
Elképesztő, hogy újonnan el lehetett adni egy kétüléses compactot
Fotó:
Stump András / Totalcar
Hálát adok a sorsnak, hogy élőben láthattam egy ilyen csodabogarat
Fotó:
Stump András / Totalcar
A motor tök ugyanaz, mint a sima 316-osban
Fotó:
Stump András / Totalcar
Sajátos, egyedi megoldásokkal dolgozott a BMW
Fotó:
Stump András / Totalcar
A compactba vész esetén azért lehet benzint tankolni
Fotó:
Stump András / Totalcar
Legalább ekkora tartályok kellenek egy CNG-s autóba
Fotó:
Stump András / Totalcar
✖