Ha hosszú ideig nem használják, egyszerűen széttöredezik a gumilap
Fotó: Sipos Zoltán / totalcar.hu
Még a modern lapátok gumija is elvásik, leszakad az éle
Fotó: Sipos Zoltán / totalcar.hu
Ez a flexibilis ablaktörlő úgy van kialakítva, hogy akár a gumi magában is cserélhető
Fotó: Sipos Zoltán / totalcar.hu
Évek óta ebben a pózban, télen-nyáron, de nem deformálódott el
Fotó: Sipos Zoltán / totalcar.hu
Ez bizony csíkoz. Lehet, hogy egy alaposabb tisztítás és egy kis járatás után jobb lenne, de ugrál is
Fotó: Sipos Zoltán / totalcar.hu
Ha elemelem az üvegtől, kackiásan áll, mint új korában. Igen, koszos, most csak gyorsan letörölgettem, de nem takarítottam le rendesen, talán ezért is csíkozott jobban, mint régen...
Fotó: Sipos Zoltán / totalcar.hu
...meg hát az sem segít, hogy a vezető műanyag sín állásában eltört. Ez nem bírja olyan jól az időjárás viszontagságait, mint a szilikon
Fotó: Sipos Zoltán / totalcar.hu
Egy elkopott Bosch lapátba húztam bele anno a szilikon lapot - a márkás lapát fém keretén nem látszik hosszú évek után sem, hogy rozsdásodna, minőségi cucc
Fotó: Sipos Zoltán / totalcar.hu