hirdetés
✕
Látszik az igyekezet, de Óbudán dolgozóként úgy érzem, még van hová fejlődnie a kerületnek
Fotó:
Stump András / Totalcar
Itt fog kezdődni a III. kerületi parkolási zóna - valamikor
Fotó:
Stump András / Totalcar
Négy-öt kilométer bringázás alatt két ilyen talpat találtam, ahová majd parkolóóra kerül
Fotó:
Stump András / Totalcar
Már csak fel kell csavarozni az oszlopot, amely nyilván valahol készen áll egy raktárban
Fotó:
Stump András / Totalcar
Sokan sokmindent kommunikálnak mostanában, akad azért olyan is, aminek örülni lehet
Fotó:
Stump András / Totalcar
✖