hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Semmi pénzért nem akart kötélnek állni egy fotó erejéig, így Bandi suttyomban kapta le. Aztán már megengedte.
Fotó:
Vályi István / Totalcar
Összenőttek, ennyi az egész. Misi bácsi szerint hálás gép ez, sokat bír és keveset kér. Csak szeretni kell.
Fotó:
Vályi István / Totalcar
Poros hát, munkagép ez, nem szalonautó.
Fotó:
Vályi István / Totalcar
Büszkén feszít, pedig már megjárta oda-vissza a Föld-Hold távolságot. Kétszer.
Fotó:
Vályi István / Totalcar
Nem volt könnyű élete, de csak egyszer kellett megvenni.
Fotó:
Vályi István / Totalcar
A legnagyobb sértés megkérdezni, hogy volt-e már megbontva. Az adagoló is csak azért, mert kíváncsiak voltak, miért nem megy tönkre.
Fotó:
Vályi István / Totalcar
Most éppen ezt hurcolta, de visz ez mindent, amit kell. Nem gyorsan, de biztosan.
Fotó:
Vályi István / Totalcar
Zárható szabadonfutó, használják is.
Fotó:
Vályi István / Totalcar
Ha van egy kis kurázsi a hazai Toyotában, akkor ezt az autót megveszi és körbehordja az országban egy pajzson. Ja, nem, nem eladó.
Fotó:
Vályi István / Totalcar
Miért nincs szétrohadva? Mert rendszeresen alaposan lemosták.
Fotó:
Vályi István / Totalcar
Fotó:
Vályi István / Totalcar
Mindene működik, hibátlanul.
Fotó:
Vályi István / Totalcar
Egyszer már körbefordult.
Fotó:
Vályi István / Totalcar
Ez már elmállott.
Fotó:
Vályi István / Totalcar
Ennyi a biztosíték és a relé, nem több.
Fotó:
Vályi István / Totalcar
Fotó:
Vályi István / Totalcar
Fotó:
Vályi István / Totalcar
Fotó:
Vályi István / Totalcar
Nyolcezrenként olajcsere. Szigorúan. Semennyit nem eszik belőle, még csak nem is csipeget.
Fotó:
Vályi István / Totalcar
✖