hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Mondjon bárki bármit, az F Astra jó kiállású autó. Főleg így
Fotó:
Azért volt zseniális húzás az Astra kupa, mert a kilencvenes években tényleg elérhető álom volt egy új, szentgotthárdi gyártású Opel
Fotó:
Harcban szerezte a sérüléseit
Fotó:
Kibulizták, hogy ne kelljen minden versenyen új gumival és hibátlan kasznival rajthoz állni
Fotó:
A cső azért árulkodik
Fotó:
Talán az alufelnik is egyidősek az autóval
Fotó:
Nagyjából a helyén van minden
Fotó:
Minimál biztonsági felszerelés
Fotó:
Amit ez az autó már kapott...
Fotó:
Gyorszár nélkül nincs versenyautó
Fotó:
Nem kell túlbonyolítani, ha van egy felesleges anntennalyuk
Fotó:
Nem is autó, amin nincs legalább egy gyorskötöző
Fotó:
Mondja valaki, hogy nem versenyautó
Fotó:
Kesztyűben illik fogni a kormányt
Fotó:
Stimmel a kilométer
Fotó:
Nem kell az index, ezért félretették, ne legyen útban
Fotó:
Nem tudom, mit csináltak a váltóval, de jó lett
Fotó:
Minden gramm számít
Fotó:
Ha én mennék vele, tutira tennék bele egy másik ülést
Fotó:
Imádom az ilyen részleteket
Fotó:
Rendes cső van benne
Fotó:
Őszintén tudok vágyódni ebbe a versenyülésbe
Fotó:
Középen a porlámpa: ralikrosszban nagyon kell
Fotó:
Nem állítom, hogy minden részlete szép
Fotó:
Aki ott dolgozik, jól érzi magát
Fotó:
Nem kell sok, hogy versenyautóban érezzük magunkat
Fotó:
Ezeréves Opel-technika, megbízhatóan működik
Fotó:
Az áramtalanító kötelező
Fotó:
Azért jó, mert nem kell rá költeni
Fotó:
Úgy tűnik, rendesen kell rögzíteni az akkumulátort
Fotó:
✖