Fotó: AUTÓmagazin
Most is eladható lenne így ahogy van
Fotó: AUTÓmagazin
A külföldi kiadványokban is számon tartják a magyar eredményeket!
Fotó: AUTÓmagazin
Ezt tudtam fejből, a nikápolyi csata csak puskával ment...
Fotó: AUTÓmagazin
Gyári állapotban, lemosva. A jobbos tükör pluszban került rá, alapból nem járt 86-ban, érdekes mert a ködlámpa viszont igen.
Fotó: AUTÓmagazin
BLD szétszedés alatt: "Mit csináltál, hülye kölyök!"
Fotó: AUTÓmagazin
BLD és GEB egy fénykép erejéig összeállt. A piros masina legalább két centivel lejjebb volt. Bevallom, az bizony flexelés eredménye volt
Fotó: AUTÓmagazin
Naprakész hirdetés a német hirdetési oldalról. A "Dealer's Collection" nem hétköznapi darab
Fotó: AUTÓmagazin
Az Evo-besorolás hazánkban nem ment nagyon. Természetesen ez egy sima Integrale 8v kat. A 16v motorháztető gyárilag került rá. A szárny utólagos. Motorikusan gyári volt tényleg, csak fáradt
Fotó: AUTÓmagazin
A szürke csíkot én választottam, nem gyári. De a pirosnak is olyan jól állnak a fekete betétek
Fotó: AUTÓmagazin
Tibi magazinja fekete-fehér volt? De az is lehet, hogy neki feketében adja a dögöt, nem pirosban. Erő és hang van raktáron, a 200 paci bőven megvan most is
Fotó: AUTÓmagazin