hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
A teszt-konfiguráció: a kínai dashcam, kínai akciókamera és a Mio, ami szintén kínai, csak terméktámogatással, képviselettel és garanciával
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
A térkép így néz ki 800 x 480 pixelen
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Ebben el lehet igazodni, egyértelmű, és még magyar is
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Azok ott a hibás felvételek
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Beállítás hegyek
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Így lehet a kamrát kalibrálni, hogy pontosan a középvonalban legyen
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
A kezdőképernyő letisztult
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Opciók
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Egy 800 megaherzes Mstar proci találja ki ezeket
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
A kamera úgy mozoghat, mint a kaméleon szeme - ez jó
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Legalulra is került az objektív, pedig a navi eleve mélyen van
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Elég rövid a tartó, egyterűeknél ez nem előny
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Elég jól tartja a 20 dekás készüléket, nem esik le, nem lötyög
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
A narancssárga a bekapcsoló gomb a készülék hátán
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
A második SD-nyílás van a kamerához, erre íródnak a videók, max 64 gigás használható, ami elég is. A videók full HD-k
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Mini USB? Ezt honnan szerezték?
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
A kamera full HD-ban rögzít, 30 képkockát másodpercenként. Még fotózni is lehetne vele, de minek?
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
✖