hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Nagy felületen volt nedves a hűtő, sok vizet vesztett
Fotó:
Sipos Zoltán / Totalcar
Pillanatok alatt tócsa lett az autó alatt
Fotó:
Sipos Zoltán / Totalcar
Sok vizet betáraztam, volt miből utántölteni
Fotó:
Sipos Zoltán / Totalcar
Rögtön tíz darabot vettem, ki tudja, mennyi kell a megfelelő eredményhez
Fotó:
Sipos Zoltán / Totalcar
Három tojással a rendszerben már el mertem indulni
Fotó:
Sipos Zoltán / Totalcar
A víz elkezdett habzani, és nem is csökkent olyan gyorsan a szint, mint előtte
Fotó:
Sipos Zoltán / Totalcar
Ez a trutymó jött le a hűtőrendszerből.
Fotó:
Sipos Zoltán / Totalcar
Rendesen kapott a hűtő, meg is volt csavarodva
Fotó:
Sipos Zoltán / Totalcar
Ez volt a legnagyobb sérülés, szép nagy darabot kihasított a ventiátor
Fotó:
Sipos Zoltán / Totalcar
Jól látszanak az apró tojásdarabkák, amik megültek a lyukban, így tömítve el azt
Fotó:
Sipos Zoltán / Totalcar
A sérülésmentes vízjáratban nem találni tojásdarabot
Fotó:
Sipos Zoltán / Totalcar
Szélesebbre nyitva a sérült járatot, még jobban látszik, hol ülnek a tojásdarabkák
Fotó:
Sipos Zoltán / Totalcar
Igen, azok ott apró tojásfehérje darabok, amik a fűtőradiátorban csücsültek
Fotó:
Sipos Zoltán / Totalcar
Ez csak egy kis töredéke annak, ami a fűtőradiátorból jött ki
Fotó:
Sipos Zoltán / Totalcar
Az a cső a hűtő tetején nem gyári. Én lehegesztettem a végét, talán itt meg tudott rekedni egy kis levegő, és ezért forrt fel a víz
Fotó:
Sipos Zoltán / Totalcar
✖