Egy komplett raklapnyi, azaz 12 nagy és 8 kis rekesznyi sós perec várt ránk
Fotó:
Hiába tágas a Soul belül, semmi esély nem volt rá, hogy minden rekesz beleférjen. A Niróval testvériesen megosztoztak a cipekednivalón
Fotó:
Fotó:
Az Istenhegyi úton a MOL kút töltője nem működik.Mint azóta megtudtuk, már jó ideje nem használható, és konkrét ígéret sincs, mikor lesz megint használható
Fotó:
Az Alkotmány utcában töltöttünk, kivételesen nem a taxiktól nem fértek oda a civilek a töltőhöz, hanem épp fordítva történt
Fotó:
Tatabányán a Delphi parkolójában van egy friss CHAdeMO töltő, így bármilyen időjárás mellett elérhető már Budapestről a nyugati határszél
Fotó:
Győrben a már kétszer is használt töltőnél abrakotunk. A mélygarázs tökéletes a töltéshez, az időjárás viszontagságaitól elzárva rakhatjuk az akksiba a coulombokat
Fotó:
A kis srác épp most vásárolta meg a spórolt zsebpénzéből élete első motorját. Egy igazi Romet Pony-t
Fotó:
Az ember igyekszik rámutatni a legfontosabb dolgokra: VR6, Parkoló Parádé és rakenroll
Fotó:
A pápai tűzoltók sem tudták fejből, merre keressük a töltőállomást...
Fotó:
...de kis guglizással rájöttek arra, amit magunktól is tudhattunk volna: az E-on telephelyén vár a CHAdeMO