A Vörösvári út és a Bécsi út találkozása. Itt már tényleg volt rendőr (a diegós autó mögött), de mérésnek semmi nyoma
Fotó:
Sehol senki, üres az autó, traffipax sehol
Fotó:
Közeledünk az Óbudai temetőhöz. Rövid távon belül itt lenne a harmadik traffi az alkalmazás szerint.
Fotó:
A távolban már valami sejlik
Fotó:
A külső Bécsi út, az Óbudai temető mellett. Nem rendőrök, csak az itt ilyenkor szokásos NKH-ellenőrzés, ezt küldte be valaki traffipaxként a rendszerbe
Fotó:
Már Ürömön. Közeledünk a telepített radarhoz
Fotó:
A fix traffit tábla is jelzi. Ilyen ködben persze nem biztos, hogy mindenkinek feltűnik
Fotó:
És ott is az oszlopon a ketyere
Fotó:
Az egyujjas használat már megy, de lehet, hogy sokan pont ezért szórják a felesleges jelzéseket
Fotó:
Ott jön egy valódi traffipax. A Traffi Hunter jól tudja a telepített sebességmérők helyét
Fotó:
Telepített kamerák az M0-s autóút mentén. Ezek tényleg ott lehetnek a helyükön, más kérdés, hogy a dobozokban van-e éppen működő kamera. Az elmúlt év egy részében nem volt
Fotó:
A sötétkék piktogram az előre bejelentett mérések helyét jelöli, a szürke a fix traffipaxokét, a világoskékek az Traffi Hunter felhasználóinak bejelentéseit jelzi
Fotó:
Apró bug, hogy a kilépőkérdés háttérszínét nem dobja fel a program
Fotó:
Az ajándékot meg sem néztem, mert érdekesebb, hogy minden apró részlethez tartozik egy-egy kapcsoló a beállítások közt. A legfontosabb, hogy a riasztási távolságot ne vegyük 3 kilométernél rövidebbre, mert még a régebbi lézeres rendőrségi berendezések is
Fotó:
Kevés helyet foglal, és a fejlesztők szerint akár az ősrégi 2.3-as Androidon is elfut a Traffi Hunter
Fotó:
A kis kék pötty az autós helyzetét mutatja. A kamerás piktogramok az autósok által jelentett mérések helyét. Egyik sem volt valós, egyébként
Fotó:
A rendszer bármely felhasználójának megengedi, hogy elhelyezzen egy rendőrségi mérési pontot a térképen. Minden ilyen jelentés két órán át a helyén marad, a többiek nem vétózhatnak, mint a Waze-ben
Fotó:
A sárga pöttyök helyén a Nemzeti Közlekedési Hatóság ellenőrei dolgoztak. Ezek is előre bejelentett akciók
Fotó:
Csak egy civil Opel Zafirát láttunk ott, ahol veszély jelzett a Traffi Hunter
Fotó:
A Waze sok szempontból fejlettebb és alapvetően nem is a traffipaxos ellenőrzések elkerülésére született app. Megbízhatóbb, mint a Traffi Hunter
Fotó:
Kaja Tanya a közeli Gödöllőn. Ezen a listán elvileg a Traffi Hunter által ajánlott szolgáltatók, boltok és szervizek szerepelnek. A fejlesztők úgy gondolják, a POI-k vagyis a kedvenc helyek reklámjából finanszírozhatnák a továbblépést. A bankok, benzinkut
Fotó:
Már elmentek, vagy ott sem voltak a rendőrök a dél-budai helyszínen. A felső, világoskék sorban látjuk a pillanatnyi sebességünket. A program nem csak bekapcsolt GPS-szel tudja meghatározni a helyünket, hanem cellainformációk alapján is. Így energiát spór
Fotó:
Ezt a jelzést is mi tettük ki az Alkotás útra. Ott valóban volt sebességmérő kamera. A gyártó cég helyezte ki. Teszt vagy éles mérés?
Fotó:
Fotó:
Állítólag ebből az autóból is mérnek. Pedig nem
Fotó:
A Waze tudja merre kell mennünk, hol van dugó és azt is, hol mérnek a rendőrök, bár ez nem teljesen biztos. A Traffi Hunteré lehetne az előny, hogy itt készül és a fejlesztők azonnal tudnak reagálni a magyar autósok igényeire.
Fotó:
Na, ez rendőrautó? Nem pedig kék lámpák villognak rajta és ezt is traffinak jelezte a Hunter
Fotó:
Nagyszöllős utca, kedd délután. Itt is fals jelzést adott a Traffi Hunter
Fotó:
Az Alkotás utcán, a féltetőn egy, a Véda rendszerben is használt lézeres sebességmérő kamera álldogált. Ebben a házban működik a fejlesztőcég
Fotó:
Az M1-es M7-es autópálya kivetetőszakaszán a jól ismert radaros eszköz. Forgatható, ezúttal éppen a főváros felé haladókat mérte
Fotó: