Jó a kiállása, és az acélkék is viszonylag ritka szín
Fotó: Stump András / Totalcar
Bárgyúbb a tekintete, mint az első szériának
Fotó: Stump András / Totalcar
Szépen kiadja a kombiformát, és már értelmezhető méretű csomagtartója van
Fotó: Stump András / Totalcar
Nem a malteros vödröt juttatja eszünkbe
Fotó: Stump András / Totalcar
A felfelé ívelő fehér index a fészliftes E46 ismertetőjele
Fotó: Stump András / Totalcar
Szépen futnak a vonalak, nem volt ez nagyon összetörve
Fotó: Stump András / Totalcar
Akkoriban állítólag sokat dolgoztak a tükrökön a BMW-nél, hogy ne sípoljanak
Fotó: Stump András / Totalcar
Ebbe a hátsó lámpába nem lehet belekötni
Fotó: Stump András / Totalcar
Ezt is kicsit kiszívta a nap
Fotó: Stump András / Totalcar
Ilyen kisebb horpadások akadnak, de ez így természetes
Fotó: Stump András / Totalcar
Ez a legcsúnyább sérülés
Fotó: Stump András / Totalcar
Ráférne egy fényszórópolírozás
Fotó: Stump András / Totalcar
Nem mondom, hogy nem kormol
Fotó: Stump András / Totalcar
Egy karcolás nem a világ
Fotó: Stump András / Totalcar
Komoly ellenség a rozsda
Fotó: Stump András / Totalcar
Jó kompromisszum a szürke beltér: nem olyan komor, mint a fekete, de talán ízlésesebb, mint a bézs
Fotó: Stump András / Totalcar
Kényelmesek az ülések, még ha nem is túl komplikáltak
Fotó: Stump András / Totalcar
Neki kéne menni valami komoly géppel
Fotó: Stump András / Totalcar
Klasszikus, vezető felé fordított középkonzol
Fotó: Stump András / Totalcar
Minek bántani, ami bevált
Fotó: Stump András / Totalcar
Vajon hogyan jön létre a negatív szervizintervallum?
Fotó: Stump András / Totalcar
Az úgynevezett digitklíma
Fotó: Stump András / Totalcar
Német nyelvre volt állítva a menürendszer
Fotó: Stump András / Totalcar
Ennyit tud egy tízéves navi
Fotó: Stump András / Totalcar
Nem lett újrabőrözve
Fotó: Stump András / Totalcar
Már a kormányról lehet vezérelni a tempomatot
Fotó: Stump András / Totalcar
Régen a BMW nem ilyet használt
Fotó: Stump András / Totalcar
Igazi luxus: ülésfűtés
Fotó: Stump András / Totalcar
Sosem tudom: ez a nagy bord vagy a kis bord? Vagy ennél az évjáratnál ez már nem értelmezhető?
Fotó: Stump András / Totalcar
Mondom én, jó ez a szürke kárpit
Fotó: Stump András / Totalcar
Fura, hogy az oldalkárpitban van a légzsák
Fotó: Stump András / Totalcar
Nincs ez nagyon lelakva
Fotó: Stump András / Totalcar
Közepesen fényes, viszont hatsebességes a váltó
Fotó: Stump András / Totalcar
A hátsó ülést nem koptatták agyon
Fotó: Stump András / Totalcar
Pont kényelmes két 183 centis embernek egymás mögött
Fotó: Stump András / Totalcar
Ezzel azért már cuccoltak
Fotó: Stump András / Totalcar
A régebbi 3-as kombiknak nem volt ekkora puttonya
Fotó: Stump András / Totalcar
A rolón is látszik, hogy használták
Fotó: Stump András / Totalcar
Egy teljes értékű pótkerék helye
Fotó: Stump András / Totalcar
Már beköszönt a motorfedeles korszak
Fotó: Stump András / Totalcar
Egy turbócsövet már kicseréltek
Fotó: Stump András / Totalcar
Nem lehetett nagyon törve, ez bizony gyárinak tűnik
Fotó: Stump András / Totalcar
Ha volt is törve, szépen javították
Fotó: Stump András / Totalcar
Minden gyári doksi megvan, kivéve a szervizkönyv
Fotó: Stump András / Totalcar
Német ajkú volt az extulaj
Fotó: Stump András / Totalcar