hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Jó a kiállása, és az acélkék is viszonylag ritka szín
Fotó:
Stump András / Totalcar
Bárgyúbb a tekintete, mint az első szériának
Fotó:
Stump András / Totalcar
Szépen kiadja a kombiformát, és már értelmezhető méretű csomagtartója van
Fotó:
Stump András / Totalcar
Nem a malteros vödröt juttatja eszünkbe
Fotó:
Stump András / Totalcar
A felfelé ívelő fehér index a fészliftes E46 ismertetőjele
Fotó:
Stump András / Totalcar
Szépen futnak a vonalak, nem volt ez nagyon összetörve
Fotó:
Stump András / Totalcar
Akkoriban állítólag sokat dolgoztak a tükrökön a BMW-nél, hogy ne sípoljanak
Fotó:
Stump András / Totalcar
Ebbe a hátsó lámpába nem lehet belekötni
Fotó:
Stump András / Totalcar
Ezt is kicsit kiszívta a nap
Fotó:
Stump András / Totalcar
Ilyen kisebb horpadások akadnak, de ez így természetes
Fotó:
Stump András / Totalcar
Ez a legcsúnyább sérülés
Fotó:
Stump András / Totalcar
Ráférne egy fényszórópolírozás
Fotó:
Stump András / Totalcar
Nem mondom, hogy nem kormol
Fotó:
Stump András / Totalcar
Egy karcolás nem a világ
Fotó:
Stump András / Totalcar
Komoly ellenség a rozsda
Fotó:
Stump András / Totalcar
Jó kompromisszum a szürke beltér: nem olyan komor, mint a fekete, de talán ízlésesebb, mint a bézs
Fotó:
Stump András / Totalcar
Kényelmesek az ülések, még ha nem is túl komplikáltak
Fotó:
Stump András / Totalcar
Neki kéne menni valami komoly géppel
Fotó:
Stump András / Totalcar
Klasszikus, vezető felé fordított középkonzol
Fotó:
Stump András / Totalcar
Minek bántani, ami bevált
Fotó:
Stump András / Totalcar
Vajon hogyan jön létre a negatív szervizintervallum?
Fotó:
Stump András / Totalcar
Az úgynevezett digitklíma
Fotó:
Stump András / Totalcar
Német nyelvre volt állítva a menürendszer
Fotó:
Stump András / Totalcar
Ennyit tud egy tízéves navi
Fotó:
Stump András / Totalcar
Nem lett újrabőrözve
Fotó:
Stump András / Totalcar
Már a kormányról lehet vezérelni a tempomatot
Fotó:
Stump András / Totalcar
Régen a BMW nem ilyet használt
Fotó:
Stump András / Totalcar
Igazi luxus: ülésfűtés
Fotó:
Stump András / Totalcar
Sosem tudom: ez a nagy bord vagy a kis bord? Vagy ennél az évjáratnál ez már nem értelmezhető?
Fotó:
Stump András / Totalcar
Mondom én, jó ez a szürke kárpit
Fotó:
Stump András / Totalcar
Fura, hogy az oldalkárpitban van a légzsák
Fotó:
Stump András / Totalcar
Nincs ez nagyon lelakva
Fotó:
Stump András / Totalcar
Közepesen fényes, viszont hatsebességes a váltó
Fotó:
Stump András / Totalcar
A hátsó ülést nem koptatták agyon
Fotó:
Stump András / Totalcar
Pont kényelmes két 183 centis embernek egymás mögött
Fotó:
Stump András / Totalcar
Ezzel azért már cuccoltak
Fotó:
Stump András / Totalcar
A régebbi 3-as kombiknak nem volt ekkora puttonya
Fotó:
Stump András / Totalcar
A rolón is látszik, hogy használták
Fotó:
Stump András / Totalcar
Egy teljes értékű pótkerék helye
Fotó:
Stump András / Totalcar
Már beköszönt a motorfedeles korszak
Fotó:
Stump András / Totalcar
Egy turbócsövet már kicseréltek
Fotó:
Stump András / Totalcar
Nem lehetett nagyon törve, ez bizony gyárinak tűnik
Fotó:
Stump András / Totalcar
Ha volt is törve, szépen javították
Fotó:
Stump András / Totalcar
Minden gyári doksi megvan, kivéve a szervizkönyv
Fotó:
Stump András / Totalcar
Német ajkú volt az extulaj
Fotó:
Stump András / Totalcar
✖