Csak a két lámpát cserélték le, meg ami közötte van
Fotó:Stump András / Totalcar
Négy év alatt egy fikarcnyit sem fáradt a formája
Fotó:Stump András / Totalcar
Az ajtók mosolya csak megfelelő fényviszonyok mellett villan elő
Fotó:Stump András / Totalcar
Hátul minden a régiben maradt, de nem is baj
Fotó:Stump András / Totalcar
Nagyon hiányzott belőle a tolatóradar, hatvanezerért szerencsére rendelhető
Fotó:Stump András / Totalcar
Elsőkerekesként nem igazán jó terepre, de a hasmagasságával sok mindenen átmegy
Fotó:Stump András / Totalcar
Filléres trükk, de igen vagány
Fotó:Stump András / Totalcar
Nem világítanak a csíkok, csak fémgőzölt látványelemek
Fotó:Stump András / Totalcar
Egyértelműen a Duster a legmenőbb Dacia
Fotó:Stump András / Totalcar
Mindenhonnan jól néz ki
Fotó:Stump András / Totalcar
A méhsejtdizájn már kiment a divatból
Fotó:Stump András / Totalcar
Nyugaton zabálják a Daciákat
Fotó:Stump András / Totalcar
Ilyen mély profilt még talán nem is láttam gumin
Fotó:Stump András / Totalcar
A krómvég feláras
Fotó:Stump András / Totalcar
Nem túl bonyolult a hátsó futómű, ha nincs hajtás
Fotó:Stump András / Totalcar
Kevesen használnak ma már ilyen egyszerű kilincset, pedig semmi baj nincs vele
Fotó:Stump András / Totalcar
Ha álló helyzetben tekerjük a kormányt, beremeg a kormánymű
Fotó:Stump András / Totalcar
Az ülés lenne az egyik pont, ahol sokat lehetne javítani a Dusteren
Fotó:Stump András / Totalcar
Annyira jól cseng a Duster név, hogy már bele is hímezik az ülésbe
Fotó:Stump András / Totalcar
Furán áll az a váltóbot
Fotó:Stump András / Totalcar
Ha én lettem volna a dizajner, jóval feljebb toltam volna a rádiót, meg főleg a klímakonzolt
Fotó:Stump András / Totalcar
Az ott középen nem a hangerőállító gomb
Fotó:Stump András / Totalcar
Mintha megegyezne a műszeregység a Lodgyval és a Dokkerrel
Fotó:Stump András / Totalcar
Szép a varrás, csak vékony a karima
Fotó:Stump András / Totalcar
A hangerőállító régi ismerős, de jól is működik
Fotó:Stump András / Totalcar
Ennél jobb váltó nem kell
Fotó:Stump András / Totalcar
Nagy brainstorming lehetett, amikor kitalálták a tükörállító gomb helyét
Fotó:Stump András / Totalcar
Az eco gombot inkább felejtsük el. Sajnos a menetstabilizálót se lehet kikapcsolni
Fotó:Stump András / Totalcar
Hurrá, az ajtón vannak az ablakemelő gombjai
Fotó:Stump András / Totalcar
Nem kell ennél több csicsa
Fotó:Stump András / Totalcar
Kár, hogy ez túl kicsi lett, szinte semmi nem fér bele
Fotó:Stump András / Totalcar
Nem sikerült értelmeznem a napellenzőre ragasztott matricát. Vigyázz, ne menj gyorsan, különben felborulsz, és akkor jó, ha be vagy csatolva? A kézikönyv sem árul el többet