A sportos köténytől sem lesz szép, de nem is ezért szeretjük
Fotó:
Kicsit kínos a diffúzor-csökevény, bár nem néz ki rosszul
Fotó:
Feketén még ormótlanabb a harcsaszáj
Fotó:
Európa legnépszerűbb kisautója a Fiesta
Fotó:
Ahhoz képest, hogy milyen magas, pláne ügyesen mozog
Fotó:
Mikor tűnik el a lőrésszerű ablakok divatja?
Fotó:
Egy kisautón a 17-es felni is jól mutat, pláne ha ilyen vagány
Fotó:
Egészen a hátsó lámpákig ér a lökhárító
Fotó:
Szokatlan a színe
Fotó:
Nagyon támogatom, hogy megint a dupla cső legyen a divat a két oldalra széthúzott kipufogóvégek helyett
Fotó:
A sok dudor valahogy kiad egy egész kellemes testet
Fotó:
Még az is lehet, hogy a tetőszpoiler nem csak látványelem, hanem ügyesen tereli a levegőt
Fotó:
A hűtőrács fölé tett embléma sportkocsikra jellemző a Ford szerint
Fotó:
Kisebb fényszóróval talán sikkesebb lenne
Fotó:
Ugyanez a két betű a Focus esetében egészen mást jelent
Fotó:
Vannak szögek, ahonnan nagyon furcsa ez a fényszóró
Fotó:
Szívesen megnézném ezeknek az apró légterelőknek a hatását egy szélcsatornában
Fotó:
A fékek lehetnének kicsit nagyobbak
Fotó:
A Fiesta visszahozta az életet az ST jelzésbe
Fotó:
A kipufogót alig hallani
Fotó:
Egyszerű futóművéhez képest nagyon ügyesen kanyarodik a Fiesta ST
Fotó:
Van benne kraft bőven, mégis a legjobb kanyarodni vele
Fotó:
Nyilván alulkormányzott alapesetben, de lehet vele játszani
Fotó:
Meg tudja emelni a kanyarbelső hátsót
Fotó:
Kicsit eklektikus a Fiesta-belső
Fotó:
A legnagyobb különbség a széria Fiestához képest a két pazar ülés
Fotó:
Kellemesen szűk
Fotó:
A Fiesta-belső talán leggyengébb pontja az irányítópult
Fotó:
Jó csavargatni a vastag és főleg gyors kormányt
Fotó:
Ilyen beszállítóval könnyű jó ülést csinálni
Fotó:
A korallpiros szövet állat
Fotó:
Kényelmes a gombbal indítás, még jobb a kulcs nélküli bejutás
Fotó:
Ha már analóg műszernek nem volt hely, legalább egy digitális vízhőmérőt besúvasztottak középre
Fotó:
A fontos gomb a nagy kör alatt van
Fotó:
Stop-start szerencsére nincs benne
Fotó:
Ha már másik kormányt csináltak, tettek rá emblémát is
Fotó:
Enyhe parasztvakítás
Fotó:
Jók a Ford-váltók, erre sem lehet panaszkodni
Fotó:
Nem kell túlbonyolítani
Fotó:
És ez este még világít is
Fotó:
Létezik ennél jobb hely az USB-aljzatnak, nehéz belegyömöszölni a pendrive-ot
Fotó:
Meglepően jól szól a gyári zene
Fotó:
Kicsit sok a gomb a kormányon
Fotó:
Három személyt hosszú útra ne ültessenek ide
Fotó:
Bőven elég
Fotó:
Egy kicsit izmosabb Ecoboost
Fotó:
Jó gumi is kell a mókához
Fotó:
Csatolt lengőkart is lehet jól hangolni
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó: