A külsejével eddig sem volt baj, olyan volt, mint minden hasonló dobozautó
Fotó:
Kapott egy birodalmi rohamosztagost beépítve a maszkba
Fotó:
Jól mutat a feneke is, nagyon high-tech, ahogy a látszólag semmiben lebegő fehér betétet körbeveszi a fekete lámpakeret
Fotó:
Doboz, fej- és válltér van benne bőven
Fotó:
Jellegzetes forma és nem szokványos, ezt a javára kell írni
Fotó:
Fotó:
Jókorák és szép a vetített képük, bár magasan vannak és könnyen vakítják a szembejövőt
Fotó:
Fotó:
Névnek nem rossz
Fotó:
A tolatókamera már tisztességes méretű képernyőt kapott, nem a visszapillantó-tükör sarkába vetíti a képét, mint a filléres vackok a tuningboltból
Fotó:
Jó ez
Fotó:
Egérbusznak néz ki, pedig elég nagy darab
Fotó:
Kamera nélkül tolatni kihívás lehet alacsonyabbaknak
Fotó:
Meg lehet csinálni 16-os felnivel és magas oldalfalú gumival is, egyáltalán nem ciki
Fotó:
Kő-kövön nem maradt a régi beltérből
Fotó:
Szerencsére. Ilyen volt. És kőkemény, karcos, buta, kongó, pfejj...
Fotó:
Vezetni nem nagy élmény, de legalább pihentető
Fotó:
Bőven van helyünk elöl, a felszereltségét pedig sok kritika nem érheti
Fotó:
A kormány nagyon multi és...
Fotó:
...abszolút használható...
Fotó:
...nagynevű gyártók, hahó, lehet tanulni!
Fotó:
Hiányzik valami?
Fotó:
A részletek is teljesen rendben vannak, hmm...
Fotó:
Jópofa a vödör-hangszóró és az Infinity-rendszer meglepően jól szól
Fotó:
Mélynyomó középen, a legnagyobb üregbe dübög
Fotó:
Teljesen átlagos, jól eltalált fokozatkiosztással, semmi gond
Fotó:
Ülésfűtés hátul is (!)
Fotó:
Tágas, szellős ikonrendszer, kellőképpen nagy érintőképernyő, mibe kössünk bele?
Fotó:
Oké, a klíma csak egyzónás, ez tény
Fotó:
Itt valaki használta a fejét
Fotó:
Különösebb megerőltetés nélkül eljárunk vele hat liter alatt
Fotó:
Így könnyű
Fotó:
Bizony, ha éppen nem régiókódos a DVD-nk, akkor nem gond...
Fotó:
Itt megtanít mindenre, mint egy Volkswagen
Fotó:
Még ez sem gond
Fotó:
Itt is van pár menüpont
Fotó:
Kettőnek akár hosszútávon is elég kényelmes, háromnak csak végszükség esetén
Fotó:
A támlák jobban dőlnek, mint a régi Soulnál
Fotó:
Így alig 350 liter
Fotó:
Szerencsére osztott, így alulra is lehet lapátolni a cumót
Fotó:
Így pedig több, mint egy köbméter. És jól pakolható.
Fotó:
Maradt hely a mankókeréknek
Fotó:
Aeroszollal különbet fújok. Hátsóajtó-belső.
Fotó:
Kivehető ledes lámpa, ami amúgy csomagtérvilágítás
Fotó:
Így világít
Fotó:
A másik oldalon fix
Fotó: