Jó olcsó kép, darabja cirka 35 ezer euró, azaz bő tíz milla. Itthoni ára még nincs
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Más lett az orra, és már az új Peugeot-embléma került rá
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Kicsit más a lámpája, ebben van LED-sor, és máshol van az index, mint a mezei 3008-é
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Nem tudom, mi foglalta el a kesztyűtartót, de gyakorlatilag megszűnt. De ez nem nagy gond, hatalmas tárolóhelyek vannak máshol
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Hiába minden, ez közúti autó, még villany-összkerékhajtással is
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Milyen szép az alsó védelem. Na, ez csak kamu, meglehetősen alacsony az alja: 15 ceti a szabad magassága
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Itt hátul elvileg nem kell elkopniuk a fékeknek, a sok motorfék-visszatáplálás miatt
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Csak a franciákhoz érkezik meg az idén, hozzánk 2012 elején jön
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Elvileg 8,5 s alatt van százon, azaz egy másodpercet ver a sima dízelre, igaz, 37 lóval erősebb is nála
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Egy mázsa pluszt cipel a hátuljában, ami cikra ötvennel több, mintha simán egy mechanikus összkerékhajtást kapott volna
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Magas és hatalmas a homlokfelülete. Aki autópályán csodát vár tőle, az csalódni fog
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Az óriási üvegtető is jelzi, hogy itt nem a tömegcsökkentés volt a fő szempont, hanem a luxus. Később lesz olcsóbb hibrid kivitel is
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Furák az arányai, tulajdonképpen egy rövid, de magas egyterű
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
A hibrid négyezer euróval drágább, de lesz egyszerűbb, két-háromezer eurós felárral elérhető prosztó változat
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Itt bármi elmenne, de vadregényesen néz ki
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Rossz úton kegyetlenül ráz, terepezéshez túl merev és rövidek a rugóútjai
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Tán a ma létező legjobb Peugeot-belső. Nekem kifejezetten bejött
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
A legjobban megcsinált Peugeot-vezetőtér mind a mai napig, pedig azóta jött az 508
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Mínusz egy pohártartó, plusz egy üzemmódváltó
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
A műszeregységben is gyönyörködhetünk a környezettudatosságunkban
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Az eco mód kikapcsolható
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Itt állítható a vetítős kijelzés magassága, fényereje. A vészvillogót kicsit jobban elkülönülhetne
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Paraszt-HUD, ahogy Omm hívja. Viszont működik
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Energiaábra. Ezen kívül nincs semmilyen öko-terror, ami szimpatikus
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Vicces, de van kézi váltási lehetőség
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
A hibrideknél szokásos energiamérő (visszatáplál, gazdaságos, erős...) és a Ready gomb, jelezve a menetkészséget
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
A két ülés közötti kardánboxban olyan mély rekesz van, hogy könyékig bele lehet nyúlni
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Bőséggel elférni. És nincs kardánalagút
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Pórkerékre ne számítson senki, nincs hová tenni
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Elég mély a rejtett rekesz
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Csökkent a csomagtartó alatti rekeszek térfogata az akkuk miatt, de még pont elég nagy: 377 liter
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Bő 1,3 köbméter, nagyjából mint egy 308 kombi
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Jó helyet találtak a kalaptartónak a padló alatti rekeszben
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
LED-ek? Hát nem azok, de legalább annak látszanak
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Kapcsolórengeteg oldalnézetből
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Büszkék rá, hogy más nem használ ilyen rendszerű kart. Nem véletlenül, könnyű véletlenül kézi módba húzni, rükibe meg nehéz
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Meglehetősen alacsony, de legalább a kipufogócső kapja az első ütést, nem a drága villanymotor
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Mint a dobozos Zuk hátsó ajtaja. Rövid távon hosszú cuccok kilógathatók, gondolom, azért nem tanácsos gy autózni, nehogy a kipufogógáz visszaáramoljon
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Mintha leszakadt volna a motor, olyan mélyen van. Pedig nem, csak az autót tupírozták kicsit magasra körülötte
Fotó: Papp Tibor / Totalcar
Az üvegtető látványos. Később lesz belőle egyszerűbb verzió, fém tetővel és kis kerekekkel
Fotó: Papp Tibor / Totalcar