Fotó:
A tükör nagyon hasonlít az új VMaxéra
Fotó:
Az elakadásjelző jó dolog, de az indexet nem veszi vissza
Fotó:
Állítható fékkartáv
Fotó:
Fotó:
A dekorcsík eleje
Fotó:
Delejes hatás: egy gyönyörű klasszikus léghűtéses blokk
Fotó:
Hűtőborda-pornó
Fotó:
Még mindig nem találtam gagyi részletet
Fotó:
A márkajelzés se matrica
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Kicsit kár a színtelen lámpaburáért
Fotó:
Svéd lengéscsillapító
Fotó:
Nincs gagyi: a hátsó lábtartó is szép darab
Fotó:
Lehajtva is
Fotó:
Valójában 1251
Fotó:
Az oldalsztendert kicsit nehéz kihalászni a váltó és a lábtartó közül
Fotó:
Fotó:
Kétszólamú dudával komoly benyomást kelthetünk
Fotó:
A lámpakonzolnál adtam fel a gagyikeresést
Fotó:
Gagyi részletet itt se találtam
Fotó:
Okos tartók a gumipókozáshoz
Fotó:
Egy kis metálfehér majdnem mindennek jól áll
Fotó:
Fotó:
Balról a kettes számú pillangószelep
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Ez csinálja a szelet?
Fotó:
Fék az R1-ről
Fotó:
Fotó:
Ostoba, de korhű kerék
Fotó:
Acél dupla bölcsőváz
Fotó: