hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Először kiürítettük a tankot
Fotó:
A helyszín igazából nem érdekes, bárhol is megtörténhetett volna, de mi is a négyes kúthoz álltunk be ahogy a Homár panaszosa
Fotó:
A hitelesített edény töltése
Fotó:
20 liter = 19,96 liter. A tűrésbe belefér, a kút ezek szerint jól mér
Fotó:
Üres volt a kanna, megnéztem. A fényképező nem látott bele
Fotó:
Közben a túloldalon éppen 53,9 litert tankolnak egy ugyan olyan Fabiába
Fotó:
Itt a varázspöcök
Fotó:
Tankoláskor a pisztollyal kell benyomni
Fotó:
Ha rakom be a pisztolyt akkor nincs benyomva...
Fotó:
...és 47,15 litert sikerült betölteni
Fotó:
Tovább folytatva már benyomott pöcökkel
Fotó:
Az anyag vidáman csurog befelé...
Fotó:
...és meg sem áll 58-ig
Fotó:
Igy már tényleg tele van a tank
Fotó:
59,41 liter a 45 literes tankba
Fotó:
Nincs itt átverés, csak pöcök nyomás
Fotó:
A végén azért leszívtuk hogy tényleg 59 van e benne
Fotó:
Visszafejtve is 59 liter a vége
Fotó:
Nézzük mit ír a használati utasítás
Fotó:
A pöcökről nincs szó, még a kép is pöcökmentes
Fotó:
kb 45 liter?
Fotó:
Ő az áldozat, de akármilyen VW lehetne
Fotó:
Ferenc rendszeresen tankol 50 liter körüli értéket, nem is érti a problémát
Fotó:
A végén a kiürített autót ismét feltunkoltuk. A képen a pöcök nélküli érték olvasható...
Fotó:
...illetve pöcökkel 59,11 így is
Fotó:
A Gvadányi úti Aviánál végeztük a tesztet
Fotó:
✖