Fotó:
Egyszer elnéztem egy oszlopot a garázsban
Fotó:
Mazda Mester elég szépen elkozmetikázta a nagyját
Fotó:
Sajnos két kerékkupakot elloptak róla
Fotó:
Gyanakodva nézegetem mások AEZ felnijeit
Fotó:
Az injektor biztosítékával lehet kiütni a hibakódot
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Évek óta lusta voltam rá, de a kép kedvéért most megint leoltottam a check engine lámpát
Fotó:
Plusz egy ilyen akksi-hővédőt is vettem rá valamikor, állítólag növeli az élettartamot
Fotó:
A bödönben lassan gyűlik a szmötyi
Fotó: