hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Jó kiállású gép, aránylag karcsú, aránylag könnyű is
Fotó:
Lámpája karakteres, nem hasonlít más túraendurókra. A fényereje egész jó, a sötét szerpentinen is használható
Fotó:
A visszapillantó kellően eláll, nem csak a vállunkat látjuk benne
Fotó:
Az XC verzió 21-es első kereket és bütykösebb gumit kapott
Fotó:
Kipufogója három az egybe rendszerű
Fotó:
Mókásan kanyarognak a vázcsövek, oldalról is felismerni a Tigert
Fotó:
Komolyabb bevetésekhez rendes gumi kell rá
Fotó:
A felkínált testhelyzet korrekt, akár kiállva is elég jól terelgethető
Fotó:
A Tiger részletei is szépek - az európai gyártók ebben jobbak a japánoknál
Fotó:
A kipufogót fémlemez védi a leszakadástól
Fotó:
Kézvédőket is szereltek a markolatok elé
Fotó:
Sajnos ezekkel a gumikkal könnyebb terepre sem merészkedtünk, de fűben ügyesen, kontrolláltan csúsztatható
Fotó:
Kánikula és por: sajnos a Triumph is erősen melegíti az ágyékot
Fotó:
A Triumph kisebbik háromhengerese csodálatos konstrukció, a piac egyik legkellemesebb blokkja
Fotó:
A hátsó kellően feszes, de rugóútja is van
Fotó:
Felárért ABS is kapható, nélkül egy picit, de csak nagyon picit bizonytalan a fék
Fotó:
A 800-ast a 675-ös felfúrásával hozták létre
Fotó:
Egyszerűen, jól leolvasható információk
Fotó:
A gázmarkolatot öröm lekoppantani, pompásan reagál a folyadékhűtésű háromhengeres
Fotó:
Megszokott kapcsolók, már nincs nyoma a hosszú évtizedek idült angol körülményességének
Fotó:
A szemnek is kellemes a fémalkatrészek kivitelezése
Fotó:
XC, vagyis a kalandra tervezett kiadás
Fotó:
Az XC felismerhető a feltolt sárvédő csőrről
Fotó:
A háromhengeres hangja karakteres, bár egy enduróhoz képest kicsit sikítós
Fotó:
Fura, hogy a rugós tagot semmi sem védi
Fotó:
Szép hegesztések, korrekt festés a Tigeren
Fotó:
Elöl-hátul kényelmes
Fotó:
Apró kis lemez védi a kuplung kiemelőfülét
Fotó:
Jól adagolható a hátsó fék is
Fotó:
Ha ABS-t is szeretnénk, annak 200 ezer forint a felára
Fotó:
Nehéz vele lassam menni, a Tiger kívánja a gázt
Fotó:
A fogyasztása 5,8 literre jött ki
Fotó:
Nyáron nagyon meleg tud lenni - nem elég a kánikula, a Triumph is rendesen nyomja a meleget
Fotó:
✖