hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Ez az Asteroid kezdőképernyője. Csak hat funkció helyezhető el rajta, hogy autózás közben is könnyen kezelhető legyen
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Tessék, lehet totalcart is olvasni rajta, igaz, a netet a mobiltelefonról vagy USB-modemről kapja, nincs benne beépített 3G és SIM-hely
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Itt most a telefonom szolgáltatja a wifit és a netet
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Az Asteroid market kínálata elég szűkös, főleg az autós alkalmazásokra koncentrál (navigáció, stb.)
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Fontos: a készülék a kormány távirányítójáról is kezelhető, ehhez külön illesztő elektronika szükséges
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
A marketen Tom-Tom szoftver is vásárolható, az igazán perverzeknek
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
GPS, BT, wifi - ez jelenti számára a drót nélküli kapcsolatokat
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Egy iGo Primo a navigációs szoftver, frissítés nem jár hozzá
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Teljesen szokványos iGo-kép, jó működéssel
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
A levehető előlap, akarom mondani, gombsor....izé...gomb. Mert csak bekapcsoló gomb van rajta, minden más az érintőképernyőn történik
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Ez bárhol elfér
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Néhány csatlakozót a kesztyűtartóba vezettek ki
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
A youtube-lejátszás is működik
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
A tolatókamera képe. Fontos, hogy a kamera jó helyen legyen elhelyezve, mert különben elég becsapós
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
És ha nincs hátramenetben a váltó, nincs kukkolás sem hátrafelé: monoszkóp van a képernyőn
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
A zeneszám adatait kiírja, lemezen belül tudunk ugrálni is, de a mappák, albumok kezelése már nem megoldott, azt csak a mobilon lehet kezelni
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
A hangerő az érintőképernyőn állítható
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Íme a kettős mikrofon, a kisebb zaj és a jobb érzékenység és irányítottság érdekében. Működik is a dolog
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Tán az Alibabán találtam, Kína lassan ontani kezdi az Androidos készülékeket
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
A zöld robot ide is beköltözik
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Ennek például vannak fizikai gombjai is, de a csaj eltereli róla a figyelmet
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
És íme egy egy-DIN-es készülék, Made in PRC, szintén
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
A legviccesebb a kivehető, tabletként is működő képernyő
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Ha nincs rajta a tablet, azért marad egy primitív kijelző és pár gomb, hogy lehessen használni
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Elég sok csatlakozó és kábel kell az ilyesmihez
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
✖