hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Nem egy fenyegető jelenség
Fotó:
Stump András / Totalcar
Ha így nő tovább a Renault-jel, lassan az történik vele, mint a BMW-k veséivel: orrlyuk lesz belőle
Fotó:
Stump András / Totalcar
Mókás, tanulmányautós, divatos
Fotó:
Stump András / Totalcar
Talán a legcsinosabb kis bohócterepjáró
Fotó:
Stump András / Totalcar
Fehér tető, menő felni, vonzó domborulatok
Fotó:
Stump András / Totalcar
A hátulját sem csapták össze, a C oszlop kimondottan érdekes a kétszínű festéssel
Fotó:
Stump András / Totalcar
Nagyobbnak látszik, mint amekkora valóban
Fotó:
Stump András / Totalcar
A Renault valahogy tud még olyan dolgokat rajzolni, amik nem emlékeztetnek másra
Fotó:
Stump András / Totalcar
Talán túlzás hűtőrácsnak nevezni
Fotó:
Stump András / Totalcar
Kidolgozták a részleteket
Fotó:
Stump András / Totalcar
Csak a legmagasabb felszereltségi szinthez járnak a tető színére fényezett tükrök
Fotó:
Stump András / Totalcar
Van negatív tétel is az extralistán: ha ezek a gyönyörű felnik helyett sima 16-os alukereket kérünk, harmincezerrel olcsóbb a Captur
Fotó:
Stump András / Totalcar
Nagyon eltalálták, meddig kell érnie a fehér tetőnek
Fotó:
Stump András / Totalcar
A csillogás a luxus jele
Fotó:
Stump András / Totalcar
Nem szerettem meg a betűkombinációt
Fotó:
Stump András / Totalcar
Minden sarka csinos
Fotó:
Stump András / Totalcar
Minden új autóba kötelezővé tenném a gumigombos kulcs nélküli bejutást
Fotó:
Stump András / Totalcar
Ilyen a dobfék 2014-ben
Fotó:
Stump András / Totalcar
Mozgalmas a beltér is
Fotó:
Stump András / Totalcar
Kár, hogy szürke - ennél szinte csak szebb kárpitok vannak hozzá
Fotó:
Stump András / Totalcar
Nézegetni jó
Fotó:
Stump András / Totalcar
Többször is ezzel az üzenettel fogadott a Captur - fogalmam sincs, miért
Fotó:
Stump András / Totalcar
A központi érintőképernyő nem rossz, csak a navigáció ügyetlen, például abc-sorrendben van a billentyűzete a cím megadásánál
Fotó:
Stump András / Totalcar
Van levegőminőség-érzékelője is, de nem jöttem rá, mire jó
Fotó:
Stump András / Totalcar
Egy kis színnel egész kellemes lenne
Fotó:
Stump András / Totalcar
Még itt is zongoralakk
Fotó:
Stump András / Totalcar
Ha nem tévedek nagyot, ugyanez a kar van a Daciákban is, és az érzet is ugyanaz
Fotó:
Stump András / Totalcar
Jópofa, de nem voltak túl bőkezűek a műszerekkel
Fotó:
Stump András / Totalcar
Kisautóhoz képest egész jól elfér egymás mögött két 183 centis ember
Fotó:
Stump András / Totalcar
Nem egy pullmann, de megjárja
Fotó:
Stump András / Totalcar
A lecipzározható üléshuzat nagy találmány
Fotó:
Stump András / Totalcar
Szerintem butaság a fiók - nem lehet kihúzni, ha ott ül is valaki
Fotó:
Stump András / Totalcar
Helykihasználás a műszerfalon
Fotó:
Stump András / Totalcar
Lehet, hogy már egy hatsebességes váltó is sokat segítene rajta
Fotó:
Stump András / Totalcar
Az eco gombot felejtsék el, de a tempomatot se volt jó ötlet ide tenni
Fotó:
Stump András / Totalcar
Ha itt van egy hely, miért nincs itt a tempomat?
Fotó:
Stump András / Totalcar
Ma már szinte ódivatú a kártya
Fotó:
Stump András / Totalcar
Hol a motor?
Fotó:
Stump András / Totalcar
Egy nyamvadt 900 köbcentis motorhoz is 70 Ah-s akksi kell a start-stop rendszer miatt
Fotó:
Stump András / Totalcar
A csomagtartó egész emberes...
Fotó:
Stump András / Totalcar
...és még csempészrekesz is van alatta
Fotó:
Stump András / Totalcar
✖