hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Giga-mega csomagtartó, ha ötüléses
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Színes betét a műszerfalon? Puha anyagok? Normális kapcsolók? Ez biztos egy Dacia?
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Pista alig hitt a szemének. Még a kárpit is jobb, mint volt a Loganban
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Egy őszinte érintőképernyős navi, de működik és vannak bemenetei
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Kis Clio II nosztalgia: a régi távvezérlő a kormány mögött
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Egy hatalmas tárolórekeszt is tettek a műszerfal tetejére
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Pista 189 magas, de azért valahogy befért
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Azért változatlanul az egyszerű megoldások dominálnak
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Ángedjenek ki!
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
A hatodik és a hetedik ember szinte a padlón ül, kicsit összehajtogatva. De ahogy egy barátom mondá: Dacia – jobb, mint gyalog. Ez erre is igaz
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Egy kisautónyi csomagtartója marad hét üléssel
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Ilyen a spórolós ajtópanel, de ennyiért kit zavar?
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Kis kerék a nagy doboz alatt, mögötte dobfék
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Ablakemelő gomb az ajtón? Ejha!
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Szinte finoman működő szellőzőgombok
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
✖