A forma teljesen új, de az idomok alatt sok ismerős alkatrészt találni
Fotó:
A háromszázas blokk régen kettőötvenes volt. Most sokkal modernebb és elég erős is
Fotó:
A fék nem nyűgözött le. Oké, hogy nem buksz orra vele, ha kezdő vagy, de lehetne erősebb
Fotó:
Nem vágja le a fejedet
Fotó:
Az alkaromat láttam benne
Fotó:
Szép részlet. A hátsó lábtartó konzolja, amit ritkán használunk
Fotó:
A tiéd mekkora? Háromszázas?
Fotó:
Nincs rajta ledes lámpa, de a forma oké
Fotó:
A2-es motorjogosítványhoz
Fotó:
Az ülés alatt dupla fedelű tárolórekesz van
Fotó:
Öt órát ültem rajta, egy pihenővel. Nem fájt
Fotó:
Tisztelik az úton, mert nem tudják milyen erős
Fotó:
Fotó:
Az oldalsó légbeömlők és a teljes idomzat is ügyes kialakítású. Szélvédelem gyakorlatilag nincs, de nem jön a forróság a blokk irányából
Fotó:
Zsófi nem jött velem
Fotó:
Ezt biztosan lecserélik majd. A menetszél elnyomja a hangokat
Fotó:
Nagyfiús
Fotó:
Magas kormánykiemelők, a hátad egyenes lesz
Fotó:
Még erre is gondoltak
Fotó:
Ijesztő akar lenni
Fotó:
Ha ketten ülnek rajta, ezt kell tekerni. Semmi más nem állítható a futóművön
Fotó:
Kicsi alattam, pedig nem kényelmetlen
Fotó:
az Y-alakú küllő a ZX-R-ek védjegye
Fotó:
Keresd az ECO-feliratot
Fotó:
Fotó:
Fotó:
Fékpedál, ahogy a legolcsóbb
Fotó: