hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Épp olyan, mint volt, kivéve az alsó spoilert
Fotó:
A kombi csomagtere a legnagyobb a kategóriájában
Fotó:
Két kilóval könnyebbek lettek a felnik
Fotó:
Kanyarxenon is kérhető
Fotó:
Jól áll neki a szürke szín, de szerintem pirosban a legjobb, nem veszik el a hóban
Fotó:
Ott a kerék előtt lett egy plusz légterelő, ettől még kedvezőbb az ellenállása, 0,28
Fotó:
A holttérfigyelő épkézláb helyen van, a holttérben. Más típusnál a tükör végén volt, azon hangosan nevettem
Fotó:
A Hillholder megtartja a kocsit addig, amíg nincs elég vonóerő a tovahaladáshoz
Fotó:
Állítólag a hátsó lámpák is újak
Fotó:
A kis dízellel sem csiga, alul nyomatékosabb, mint régen a nagy dízel
Fotó:
Ez a világoskék szín se rossz, de a fekete és a piros a nyerő szerintem
Fotó:
Szigorú medvebocs tekintet
Fotó:
... és csobb
Fotó:
Ugye, hogy pirosban a legjobb?
Fotó:
A modernkori Lada, mindent tud, ami elvárás, megbízható, megy, van benne hely, viszonylag olcsó. Mi kell még?
Fotó:
Na ez az új lámpa, látja?
Fotó:
Nagyon vagány a két kipufogó a nagyobb motorokon
Fotó:
Ablakok sötétítve gyárilag, ne nézzék ki a gyerek szájából a jégkrémet
Fotó:
Ilyenkor olyan nehéz elképzelni tizenöt év múlva, ütött-kopottan, sárosan, más színű lökhárítóval, összeült rugókkal, szakadt kárpitokkal
Fotó:
Fotó:
Fotó:
A navis műszerfal is elviselhető, de nekem személy szerint a fapadosabb sima rádiós autószerűbb volt. Biztos a megszokás.
Fotó:
A műszerfal is változott állítólag, nekem nem tűnt fel
Fotó:
Villanyablak, villanytükör, villanyzár
Fotó:
Az ember gép interface elég jól sikerült, mondjuk ezzel az előzőnél se volt sok bajom
Fotó:
Ez a három gomb, szinte mindben ott van, az RVM a holttérfigyelő
Fotó:
Kívülről nem tűnik nagynak a hely, de beülve az lesz
Fotó:
Magam mögött ennyi hely van, azt hiszem, ami ennél több, az felesleges
Fotó:
Hatalmas a csomagtartó, bedobáltuk két ember kétnapi cuccát, és lötyögött egész úton
Fotó:
✖