hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Az autóflotta: dízel és benzines, kétféle váltóval
Fotó:
Fotó:
Kedvenc figyelmeztetésem a fejtágításon: nincs stabilizáló elektronika és légzsák
Fotó:
A betűk talán picit leplezik, hogy a felépítmény kissé...khm...tákolt. A fejlesztés bizonyos fáziaiban ez normális
Fotó:
Ahol rövid vagy keskeny, betoldották. Tehát a következő 6-os hosszabb és szélesebb lesz
Fotó:
A hátsó szekciót alulról is leburkolták
Fotó:
A tengelytáv-növekmény egy része az első sárvédőnél
Fotó:
Ezt Vályi Pistának lőttem
Fotó:
Csomagtérnyitó
Fotó:
Motortérnyitó - persze tilos volt használni
Fotó:
Fotó:
Maga a pálya nem volt nagy szám, a fényes fehér aszfalttal
Fotó:
Semlegesen kanyargott még a dízel is, az új motor lényegesen könnyebb a réginél, hisz könnyűfém
Fotó:
Összesen egy mázsát fog leadni a Skyactiv 6-os
Fotó:
Az első pár kör a jobbkormány megszokásával telt
Fotó:
Itt látszanak az alsó burkolat szegecsei
Fotó:
Az A oszlopnál az átmenet kissé darabos
Fotó:
Ezen a képen azt a szivacsot kell látni, amely a fedél és az üveg között van. A sárvédőt is kitömték szigeteléssel
Fotó:
Nem minden passzol, de nem gond
Fotó:
Gondolatban már vezetem
Fotó:
A szervo villanymotorja a kormányoszlopra költözik, eddig a kormánygépen volt. Az eredmény: direktebb kormányzás
Fotó:
A MacPherson, és az erősebb első segédváz
Fotó:
Nagyobb az utánfutás: nagy tempónál stabilabb, kis tempónál élénkebben reagál a kormánymozdulatra
Fotó:
A hátsó futómű elve változatlan, de mindene más. Például a magasabbra hozott hosszlengőkar-bekötés
Fotó:
A CX-5-ösben jól felemelik, és berakják a hátsó hajtást is. Ez itt a 6-os konfigurációja
Fotó:
Íme az ominózus bekötési pont, magasabban, mint szokott lenni
Fotó:
A platform lényeges momentumai: több a téglalap, így változhatnak a méretek
Fotó:
Tomita szan elégedetten tanulmányozza a végeredményt
Fotó:
A tetőívnél a sok lemez átlapolásánál ragasztást alkalmaztak
Fotó:
Megnyugtattak, hogy lesz pótkerék-üreg is
Fotó:
Az ütközési energia egy részét a felső rész vezeti el - azért ez nem akkora újdonság
Fotó:
A trident frame, azaz a háromágú hossztartó. A ferde ággal is könnyen lehet játszani, az egész konstrukció széltében-hosszában variálható
Fotó:
Na, melyik az új dugó?
Fotó:
Persze, hogy a kisebb az új. A furat csökkent, a tömeg is
Fotó:
Hirose úr a benzinmotor okosságairól. Kicsit nehezen leolvasható a fajlagos fogyasztás, mert titok
Fotó:
Csinos, alacsony dugattyú, optimalizált égéstér, gyors égés
Fotó:
Max. 200 baron jut a benzin az égéstérbe. Közvetlenül
Fotó:
A 4-2-1 kipufogórendszer még szép is
Fotó:
Az új hajtórúd persze könnyebb
Fotó:
Csökkentett töltéscsere-veszteségek, 30 százalékkal kisebb belső súrlódás
Fotó:
Vajon a könnyebbik az új? Hát persze!
Fotó:
Gigantikus lábtér, összenéztem a mostani 6-ossal
Fotó:
Itt is a kisebb és a könnyebb az új. A régi dízel egy monstrum volt ehhez képest
Fotó:
A változó kipufogószelep-vezérlés himbája. Hidegindításhoz van rá szükség
Fotó:
175 LE nem is sok
Fotó:
Íme a két turbó
Fotó:
Kicsit kinyitja a kipufogószelepet, hogy melegebb gáz jusson a hengebe
Fotó:
Az automata kisebb hidrodinamikus nyomatékváltót kapott, azt is jól áthidalják, ha lehet. És lehet
Fotó:
A lényeget nem mutatták
Fotó:
Az új mechatronikai modul felel a gyors váltásokért
Fotó:
A kézi váltó is új
Fotó:
Rafinált a hátramenet megvalósítása
Fotó:
Semlegesen kanyarodik és könnyű, mint a papír
Fotó:
2012-ben jön az első Égaktív Mazda, a CX-5. Az új 6-osra 2013-ig kell várni
Fotó:
Valami fura dolog
Fotó:
Ugye, mondtam. Itt Seat Fura néven futott a Fiat 127 liszenszváltozata
Fotó:
A fura Seat másodállásban festménykínáló állvány
Fotó:
A zoom-zoom megmarad, csak a kocsi nagyobb
Fotó:
Ugye, hogy nem stimmel valami?
Fotó:
Fotó:
✖