hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
hirdetés
✕
Igazán nagyautós belső tér
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Csomagtér közelít a nullához
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Lehajtott hátsó üléssel lehet pakolni. A legtöbben úgyis így használják majd
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Mélynyomó a semmi kis padló alatt
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Megállták, hogy ne az Astra kormányát tegyék bele
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Ülés van, hely nincs
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Jóformán jó formák
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Kétrétegű kalaptartó. Ez se nagy
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Anyagok a toppon
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Elöl nagy, kényelmes fotelek
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Óriáskijelző, ahogy illik. És sajnos itt is terjed a csillogó fekete lakkci..., khm, zongoralakk
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Gumírozott szélű, krómozott élű gombok
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Igazán szuper a műszerfal textúrája
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Kétfokozatú a szervó
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
A mutató kis pöttyöt is vetít, hogy teljes legyen a cirkusz
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Nagykocsiban is elmenne
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Egy kis fogyasztás-riogatás
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Lelövi a fogyasztókat, ha nem kellenek
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Infinity? Attól még pocsékul szól
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Üvegtető, mert ezen a szinten jár
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Hasonló formák, eltérő arányok
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Ugyanoda tartanak, csak máshogy
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Ez kérem, csomagtartó
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Szemre is vagy négyszer nagyobb a Fiat 500 csomagtere
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Két szín, ráadásul mindkettő jó
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Óriási kerekek, kis tengelytáv. Vagány, elegáns
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Egy újabb fajta opeles horpadás
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Mintha a tető oda se lenne rögzítve
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Apró, de látszik, hogy Insignia-Astra rokon
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Mindenféle burkolatokkal, ezerféle kerékkel, matricával kapható. A modern nyugati ifjúság ópiuma
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
185-öt megy, de még várni kell az új motorra, amelyik majd nem erőlködik
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Kanyarodni már most is piszokul tud
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
A kormánya finom, a váltója se rossz
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
Igen, a régi egynégyes Ecotec
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
A senki földjére tették a feliratot
Fotó:
Papp Tibor / Totalcar
✖